Oceny Hyundai ix20 Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW 2010-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai ix20 Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW 2010-2015

~Obiboc
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Pikaczu został zakupiony w przypływie szału, po kolejnej awarii w Megane. Chcieliśmy kupić nowe auto by pierwszy raz posiedzieć na nie wypierdzianym fotelu. Myśleliśmy o Clio ale dilerzy z opustami nie szaleli i te silniki od kosiarek. Skończyło się na Hyundai-u. Autko jest naprawdę wygodne, zwinne i pakowne. Jest tylko jedno ale nie bierzcie wersji 1.4 benzynowej jeżeli macie zamiar wyprzedzać inne auta. W 2 osoby jeszcze jedzie w 4 nie...
~lukasz.zst@buziaczek.pl
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Dostałem to auto od dilera na na testy. Ponieważ moje auto Hyundai ix20 1.6 automat Comfort się spóźnia już 7 dni a podobno się przeciągnie do 2 tygodni. Sam diler wyszedł z propozycją auta zastępczego. Bardzo mnie to ucieszyło. Dla wszystkich co chcą kupić jakikolwiek nowe auto proszę iść za radą Auto Świat. Auta sie szuka w całej Polsce. Podobno nie ceny samochodów np Hyundaia są takie same w całej Polsce . Mowie stanowczo nieeeee. Ja...
3,3
~Zwykły Kierowca
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Samochód używałem od nowości przez 5 lat. Auto bardzo przestronne, jak na swoje gabaryty, ale bardzo głośne wewnątrz. Zawieszenie tłucze od pierwszych kilometrów jak w 15 letnim samochodzie innej marki. Bardzo odczuwalny brak mocy a przy tym duży apetyt na benzynę. Na trasie powyżej 110 km/h robi się wir w zbiorniku.
~2B2
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Autko naprawdę super ,fajne jak ma jakieś dodatkowe wyposażenie ,akurat mój był sprowadzony z Belgi max opcja Kamerka przydatna sprawa .W zimie fotele skórzane muszą mieć podgrzewanie bo trochę w du..ę zimno:) Ale tak to bez zastrzeżeń polecam w 100 % zwłaszcza silnik 1.4 benzynę .Za max opcję trzeba trochę dać mój mnie wyszedł koło 40 tyś zł ale było warto:) jestem mega zadowolony .
~Darioo
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Auto kupione ze względu na ilość miejsca w środku w porównaniu do wymiarów zewnętrznych. No wyposażenie oraz rabat na jaki trafiłem (wyprzedaż rocznika) oraz dodatkowe wyposażenie (felgi aluminiowe z oponami letnimi i stalówki z zimowymi, czujniki cofania, dywaniki welurowe irabat i ubezpieczenie za 0,5% wartości auta. Jestem z auta w 99% zadowolony. Jeden procent, że nie wziąłem wersji z tempomatem - a potem nawet akcesoryjny był niedostępny.
~adaś
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
auto na swoje gabaryty pali nieco za dużo w trybie miejskim. Na trasie rewelacja 5,6. Kommfort i elegancja materiały wykończeniowe doskonałe. Nieco za głośne zawieszenie ale to raczej wina ulic w miecie niż auta ( więcej podróżuję po mieście niż na trasie) to jest mój 13 samochód więc nie będzie za długo u mnie ale nie ze względu na jakość - autko jest super następny będzie też Hyundai
Dziennik kosztów dla Hyundai ix20 Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
7,2
3,5
~Wojciech
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Powinno byc dobrze , ale swewis i czas oczekiwania na części to tragedia, dlatego tylko przeciętnie. Generalnie samochodzik jest fajny. Dużo miejsca, dobrze wyposażony i przyzwoita cena, ale samochód służy do jeżdzenia a nie do oczekiwania miesiącami na naprawe dlatego następny to będzie jakieś Suzuki gdzie przez 10 lat nie miałem problemów z awariami i serwisem.
~Roki
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Autko jest pakowne i zwinne, niestety troche paliwozerne
~pit2001
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Ładna sylwetka i lepsze materiały wykończeniowe niż w KIA, to elementy przemawiające za zakupem ix20. Wykończenie nie jest takie jednak w autach niemieckich - trochę brakuje.
~arsenal
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Duża ilość miejsca w środku w porównaniu do zewnętrznych gabarytów
Hyundai ix20 Mikrovan