Lista ocen Hyundai ix20 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prokurator
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
O tym beznadziejnym zawieszeniu już nawet nie chce mi się pisać. Poza tym coś chrobocze z przodu na biegu jałowym. Wizyta w serwisie pomogła w 50%. Usterka nie do końca wyeliminowana. Spasowanie zderzaków pozostawia wiele do życzenia. Podobno tylnego zderzaka nie da się wyregulować tak by dobrze licował z błotnikiem. Dla mnie to kpina. Trzaski (takie świerszczenia) z przednich słupków usunęli. Brawo ;)
~Tomek
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Drobne usterki już były. Odpadły plastikowe osłonki klamek ( ala chromy), serwis niestety nie jest w stanie tego zamocować z powrotem. Odkręciła się osłona od przedniej tarczy hamulcowej, raz niestety samochód nie rozpoznał kluczyka nie otworzył drzwi. Zaciął się wiatrak wentylacji, przestały działać kierunkowskazy. Na razie tyle.
~Roki
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
I tutaj mnie zaskoczył, przy przebiegu 25tyś zostaly mi wymienione na gwarancji 4 amortyzatory, problem wystempuje również z parowaniem lamp tynich i kierunkow ale wszystko wymieniono na gwarancji
~ph71
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Trzeszczące plastiki kokpitu. U jednych więcej, u innych mniej, a u pozostałych wcale. Zależy od egzemplarza auta i drogi po której się porusza.
~Zbyszek. G.
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Kierownica pseudo skóra do reklamacji wyciera się, matowieją szybki licznika i prędkościomierza.Plastiki miękie ,łatwo zarysować.
~Spider
Mikrovan 1.4 CRDi 90KM 66kW
Drobiazgi ... przycisk szyby elektrycznej, pompa klimy ... na 6 lat to naprawde super wynik
~Spider
Mikrovan 1.4 CRDi 90KM 66kW
~Edi
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Wymieniłem skrzypiącą konsolę (na gwarancji) i panel sterowania podnoszeniem szyb. Poza tym brak.
~Tomasz
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Oberwanie się przewodów czujnika cofania, luzowanie linki hamulca, oporne działanie regulacji lusterek.
~bogdan
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
kłopoty z zamknięciem tylnej klapy bagażnika, kłopoty z pilotem - właściwie od początku i nigdy nie usunięte