Lista ocen Hyundai ix20 (57)

~Sven
Mikrovan 1.4 CRDi 77KM 57kW
Bardzo przyjemne autko, bezproblemowe. Przy tym przebiegu wymieniłem komplet hamulców i sprzęgło. Ale, że żona jeździ to powiem tylko, że to nie pierwsze wymienione sprzęgło.
~pit2001
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Ładna sylwetka i lepsze materiały wykończeniowe niż w KIA, to elementy przemawiające za zakupem ix20. Wykończenie nie jest takie jednak w autach niemieckich - trochę brakuje.
~Spider
Mikrovan 1.4 CRDi 90KM 66kW
Auto zaskakuje bardzo pozytywnie. Nie jest to auto na trasy, jest nieco za głośne ale jeżeli trzeba to da się spakować rodzinę 2+2 na wakacje i przejechać 1000 km po Polsce.
~Spider
Mikrovan 1.4 CRDi 90KM 66kW
2,1
~Jacek K.
Mikrovan Facelifting 1.4 MPI 90KM 66kW
Silnik umarł przy 30 tys przebiegu. Auto paliwozerne. Dziwnie wybiera biegi. Co chwilę przepalajprzeplatają się żarówki. Kokpit trzeszczy. Samochód wrażliwy na boczny wiatr. Na koleinach podwozie wydaje dźwięki jakby się łamało na kawałki. Radio potrafi się wyłączyć w czasie jazdy. Plusy to dobra widoczność i pojemnosc auta .
~CEz
Mikrovan Facelifting 1.6 MPI 125KM 92kW
Autko jak na razie spełnia moje oczekiwania. Przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie/wysiadanie, elastyczny silnik, olbrzymie lusterka boczne no i upust u dilera.
3,7
~marcinpodjuchy
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Auto przeznaczone do jazdy po mieście, i na małe trasy, 125 koni przy z4 osobach robi wrażenie, strasznie powolnego, to samo obciązenie w octavii 19. tdi, 1 o 20 kini mnije, nie ma porównania. Bardzo powoli się wkręca na wyższe obroty. Ale daje radę. (Silnik)
~Marcin
Mikrovan 1.4 CRDi 77KM 57kW
Auto zdecydowanie na tak. Nie jest może super silne nie popłyniemy nim dynamicznie na trójce pod strome szczyty, czy ultra oszczędne nie da nam spalania na poziomie 3-4 litrów, ale pozostałe parametry są co najmniej dobre nawet dla wymagającego kierowcy. Auto jest wspaniale zaprojektowane i wykonane. Jak dla mnie bije tandetne projekty dla \"ludu\" ze stajni Opla czy Forda. 52 000 za silnik Diesla i wyposażenie classic plus uznaję za cenę...
3,3
~Kazimierz kierowca od 30 lat
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Silnik 1,6 (125KM ) benzyna - ogólnie przy dzisiejszej technice i zaawansowanej technologii zostaje w tyle za konkurencją. JEST PALIWOŻERNY srednie spalanie ( przy przejechaniu 500km od nowości) to 7,5 l/100km.Moc jaką podaja (125 KM ) jest mało wyczuwalna przy normalnej jeżdzie. Odczucie to tak jakby jechało się zabawką i to dość delikatną. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Hyundai ix20
7,3
8,6
9,4
~MICHAŁ
Mikrovan Facelifting 1.4 MPI 90KM 66kW
ŚWIETNE AUTO ZA TĄ CENĘ, AUTO DLA 3 OSOBOWEJ RODZINY GENIALNE. JEDYNYM MANKAMENTEM AUTA JEST TO ŻE LAKIER JEST BARDZO DELIKATNY ŁATWY DO ZARYSOWANIA POZA TYM JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POSIADAM AUTO JUŻ 2 LATA ZAWSZE ODPALA DOBRZE SIĘ PROWADZI POLECAM.