Lista ocen Hyundai ix35 (85) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
komfort super , dobre fotele, fajny pedał gazu , wygodny , bardzo duże lusterka dla mnie frajda , ponieważ wszelkie manewry wykonuję przy ich użyciu
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Duże lusterka boczne na duży plus. Ale widoczność do tyłu z miejsca kierowcy - masakra. Zaparkowanie tyłem bez kamery cofania to niezła sztuka.
~Leoteam
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Przedni słupek znacznie ogranicza widoczność, szczególnie na pasach dla pieszych zdarza się że ktoś jej w jego polu i go nie jesteśmy w stanie zauważyć.
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Powiem tak, jak mój teść wsiadł do tego samochodu po raz pierwszy (aktualnie jezdzi Toyotą verso) powiedział "auto świetne do patrzenia".
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Widoczność bardzo zadowalająca, lusterka duże, tylna szyba też wystarczająca, choć osobiście polecam czujniki cofania, bardzo ułatwiają parkowanie.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Widoczność jest rzeczywiście bardzo dobra, przy tej klasie i wielkości auta korzystam z czujników odległości, które wspomagają proces parkowania.
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Jak to w SUVie. Przy ostrym skręcie nie do końca widać, gdzie się wjeżdża. No i do tyłu też niewesoło. Ale za to nie jest nadmiernie przeszklony. Dla mnie OK.
~pawelmpj@op.pl
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Do przodu super,ale w tył bez czujników cofania to niewesoło trzeba miec troszkę czucia.Tylnie okno bardzo pochylone,dobrze że są duże lusterka.
~Andrzej
SUV Facelifting 2.0 CRDi 184KM 135kW
Siedzi się dość wysoko, do tył nie za dużo - ponaga seryjna kamera cofania ( ,uszkodzona 2 razy - wymieniana na gwarancji.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35
6,9
9,7
10,7
~Piotrek
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Bardzo dobra do przodu i średnia do tyłu. Ale rekompensuje kamera cofania. Z racji że wysoko się siedzi dużo więcej się widzi.