Lista ocen Hyundai ix35 (85) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tylna szyba troszkę mała, mogła by być większa, kamerka cofania poprawia widoczność aczkolwiek ja wole patrzeć w około i nie ufam zbytnio takim wynalazkom. W nocy to nic nie widać, brakuje podświetlania kamerce
~ciern99
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Do przodu ok, do tyłu - trzeba posiłkować się czujnikami i dużymi lusterkami, ale to niestety standard w tym segmencie. Pozycja za kierownicą wysoka, co pomaga manewrować w mieście i wyprzedzać na pagórkach w trasie.
~Ruda123
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Ogólnie bardzo dobra- jednak są momenty podczas manewrów, gdzie mi progi przednich trochę widok zasłaniają...Kamerka na tył jest olbrzymią pomocą- na początku było to trochę dziwne- teraz brakuje mi kamery w innych autach
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Zycie ulatwia mi kamera cofania bez niej byloby gorzej , tylna szyba dosc wysoko umiejscowiona. Gdyby co lusterka sa dosc pokaznych rozmiarow. Siedzi sie raczej wysoko wiec nie ma co narzekac.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widac droge przed i za oraz z boku wiec narzekac nie mozna. Duze lusterka znacznie poprawiaja widocznosc do tylu a fotochromatyczne lusterko wsteczne to znakomity przyjaciel jezdzacych w nocy.
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Widoczność bardzo dobra, do przodu i na boki. Do tyłu w lusterkach też bardzo dobrze, ale przez szybę słabiutko. Gdyby nie czujniki parkowanie tyłem byłoby trudne, ale na szczęście są.
~Kamyk1963
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Z siedzenia kierowcy do przodu i na boki może być, do tyłu widoczność trochę gorsza, ale można się przyzwyczaić. Kamera cofania dużo pomaga. Polecam jej zamontowanie.
~Zbyszek
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Widoczność wbrew pozorom dużo lepsza, niż w poprzednim aucie. Obawiałem się problemów z parkowaniem. Czujniki parkowania dużo pomagają, więc warto je wybrać przy zakupie auta.
~radark
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
z przodu rewelka, pole widzenia ogromne, z boku całkiem nieźle duże okna, mozna podziwiać krajobrazy, z tyłu spokojnie wystarczy z czujnikami parkowania idealnie

Usterki Hyundai ix35

Hyundai ix35 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
trzeba ruszyc głowa przy swiatłach, pasach, bo słupek potrafi zasłonić kogoś wchodżacego na jezdnię - ale standard przy szerokich słupkach w tej kalsie aut