Lista ocen Hyundai ix35 SUV (43) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
auto miało dokonywane przeglądy co 15 tys km, 2- nawet 3-razy w roku, do 80 tysięcy spisywało się bez najmniejszych zarzutów w okolicy 90 tys zgłoszono niewielkie stuki i metaliczne dogłosy w pracy silnika - bez reakcji serwisu przy 105 tys ponowne zgłoszenie - serwis już sprawą zainteresował się na powaznie około 95 tys wymienono tarcze i klocki - normalna eksploatacja przy 110 tysięcy wymieniłem sprżegło na nowe - sam pewnei trochę...
~Dudek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
No to jedziemy.... Zgłosiłem stuki w zawieszeniu - ASO stwierdziło że odspoiła sie osłona tylnego amortyzatora (po 3 tys. przebiegu). Po odbiorze samochodu stuki nie ustały. Kolejna wizyta - konsylium i wyrok - konieczna wymiana przednich amortyzatorów. Troche mnie to zaskoczyło, ale po przejzeniu forów okazuje sie ze nie tylko mnie to spotkało. mam nadzieję że po wymianie poprawi sie zachowanie samochodu na trasie... Druga sprawa może...
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
auto mialo na gwarancji wymieniony silnik tu przygoda skonczyal sie dobrze bo wymiana silnika 110 tys sperzegło wymiana 190 tys róweniz wlozełem juz kolejne sprzegło (MOZE TO MOJ STYL JAZDY ?) eksploatacja, tarcze, klocki , oleje co 15 tys - wsyzstko standardowo przy 190 tys padł czujnik abs przy jednym kole - koszt około 250-300 , bo razem z elementem piasty koła chyba , ogólnie nigdy nie zawiódł - - akumulator po 5 latach odmowil...
~piti99@wp.pl
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Wymieniona przekładnia kierownicza (na gwarancji) - podobno wada fabryczna, w niczym to nie przeszkadzało, samochód prowadził się bardzo dobrze, ale przy szybkim poruszaniu kierownicą słychać było stuki. Serwis spisał się wzorowo i wymienił w 1/2 dnia, jedynie czas oczekiwania na wadliwą część dosyć długi ok. 3 mies. Po wymianie ok.
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Psuje się rzadko, ale jeżeli tak się stanie to nie jest drobna naprawa i trzeba niestety sporo zapłacić. Nie mogę porównać z innymi SUV'ami, bo nie wiem, jakie tam bywają koszty. Ma po prostu elementy, które w nim się psują - z mojej wiedzy są to: zawieszenie, tylny napęd i blacha.
~rafał
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Podczas kolizji (uderzenie przednie) wyrwał się pas bezpieczeństwa z dolnego mocowania. Więc wszystkim użytkownikom modelu z 2013 radzę o monitowanie problemu u producenta. Życzę powodzenia.
~kweglewski@wp.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
serwis nie potrafi właściwie zdiagnozować i w miare normalnym okresie czasu naprawić wymienić części brak w magazynie w Europie płyną z KOREII ups !
~Lukasz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Łuszczenie się lakieru przy przednich lampach po 6 miesiącach użytkowania. Naprawa na gwarancji, ale niesmak pozostał.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Sprzęgło 2 razy wymieniane w ramach gwarancji (nie było to takie konieczne, ale panowie z ASO nalegali ;)
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV
7,6
10,7
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Kompletnie brak i mam nadzieję że taki wyniki uzysam jeszcze przez kilka następnych lat.
Hyundai ix35 SUV