Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV

Adam, 13 lat temu
Silnik Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Rok produkcji 2010
Hyundai ix35 SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Karoseria : nie ma lepszych w tej klasie.. nawet droższe nieco marki nie dają tyle co Hyundai!!
Zaskakująco przyjemnie się jeździ na tym silniczku.. Byłem przyzwyczajony do silników wysokoprężnych od kilku lat, aż po jeździe próbnej zdecydowałem się na benzynkę.. Raz, że tańsza na starcie, dwa w serwisie z pewnością bedzie ekonomiczniejsza!! Ten dźwięk silnika.. uhmm..
Tu się zawiodłem, brakiem 6 biegu.. Na autostradzie troszkę by to wpłynęło na ekonomię jazdy..
Mam szansę często polatać Kugą, ix35 bije ją na głowę..
Wystarczy wsiąść, aby samemu się przekonać.. Polecam
Pierwszy raz poczułem w aucie, że wszystko mam pod ręką i nie musze szukać w gąszczu dzinych i mało widocznych przycisków.. Pierwszy raz siadłem do jazdy w samochodzie tej marki, a czułem się jakbym jeździł nimi od lat.. To chyba powinno wystarczyć niedowiarkom!!
Nawet bez podgrzewanych foteli szybko jest ciepełko w tym aucie.. Nawet po staniu na mrozie całą noc!!
Gratulacje dla konstruktorów!!
Zaskakująco na wysokim poziomie.. w każdym razie póki co plasiki sa dobrze spasowane!!
Pali więcej o diesla, ale kosztował mnie 15tys. mniej na starcie.. serwis też jest tańszy, więc co tu narzekać.. Jak trzeba depnąć to więcęj spali, ale ta przyjemność w każdym aucie kosztuje.. Jak ktoś chce oszczędzać na transporcie, niech kupi skuter jak w Pekao radzą!!
Niezawodny, póki co..
Brak!!