Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV

100%, 8 lat temu
Silnik Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Hyundai ix35 SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Pali jak smok i a mimo 163 KM zupełnie nie jedzie do przodu. Za mały zbiornik paliwa sprawia ze zasięg spada do ok 350 km. Na plus mogę policzyć hamulce i bezawaryjność.
Silnik działa ale mocy w nim brak. Spalanie w mieście często dochodzi do 13l a nawet 15l/100.Konie są chyba " koreańskie". Ma bardzo nieprzyjemne brzmienie na wysokich obrotach.
To chyba najgorsza cześć konfiguracji , którą jeździłem. Po wcisnieciu gazu wyje jak pies ale nie ciągnie.Dodanie gazu odpuszczenie i ponowne dodanie gazu sprawia że automat zupełnie głupieje.
Jest w miarę OK. ale instrukcja co rusz ostrzega o możliwości dachowania auta.
Do przodu dobrze , ale tył dramat. Wyposażenie dodatkowe jak kamera cofania bardzo pomocne bo do tyłu nic nie widać..
Niby wszystko jest ale ...Nie wiadomo dlaczego na desce rozdzielczej tak samo rozwiązano guzik START ...i ogrzewania tylnej szyby. Ogrzewania lusterek nie znalazłem. Podłokietnik skrzypi.
Tu duży plus. Szybko się nagrzewa i odparowuje
Z przodu dużo miejsca w środku.Z tyłu gorzej ale ujdzie. Średnio wygodne fotele. Zbyt mała regulacja wysokości siedziska.
Jak stoi jest ok:) Ale przy szybszej jeździe wiatr i ten silnik sprawiają że chcesz od razu wysiąść.
Pełen bak co 350 km. Słabo. Ale mało awaryjny był przynajmniej.
Mnie nie przekonuje.
Ok