Lista ocen Hyundai Lantra II (56) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Dobrze wybiera nierówności, trochę zbyt miękki tył (buja na muldach), na zakrętach trochę się przechyla przy agresywnej jeździe, ale w zakrętach pełna kontrola, bo tylne zawieszenie przy wychylaniu się nadwozia powoduje lekki skręt tylnych kół w kierunku zakrętu więc im bardziej się wychyla tym lepiej tył wchodzi w zakręt (rewelacyjne odczucie - czapki z głów dla inżynierów z hyunai-a).
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Dobrze trzyma sie drogi- NAPRAWDE! Mimo, że jego zawieszenie jest dość miękkie, to nigdy nie straciłem nad nim panowania, a czasem jeździłem ostro.Warunkiem są oczywiście dobre opony. Nierówności są ładnie wybierane i słabo przenoszone na karoserie-a to oczywisty plus:) Dziurę słychać, ale nie czuć;) I zawieszenie nie jest \"słabe\"\"nietrwałe\" jak to się sądzi o koreańczykach.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Dobry uklad jezdny. Auto dobrze spisuje sie na polskich drogach.Uklad kierowniczy jest bezposredni kierowca ma pelna kontrole nad autem. Zawieszenie jest dobre auto jest sztywne i niezle sie prowadzi. Jednak ze wzgledu na niska mase przy wiekszych predkosciach robi sie troche nerwowo. Problem rozwiazuje usztywnione sportowe zawieszenie.
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Sympatycznie miękko zestrojony, co w połączeniu z niskim prześwitem wymusza uwagę na garbach. Po lesie i offroadowo też pojeździłem, byle powoli. Na asfaltach pełen standard komfortu, tylko dbać o proste felgi. Perfekcyjne hydrauliczne wspomaganie kierownicy.
~Michał
Sedan 2.0 139KM 102kW
Nie ukrywam, ze Fiat lepiej trzymał się jezdni na zakrętach przy dużych prędkościach. Nie mniej jest to diabelnie zwrotne auto. Nie ma najmniejszych problemów z łamaniem się na parkingach. Raz zastawiono mnie zderzak w zderzak zostawiając jakieś 10 cm luzu. Udało się wyjechać.
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Układ jezdny nie urzeka. Trochę mi autko sciąga na prawo. Muszę to ustawić u mechanika. Jak to zrobię to zmienię ten wpis:) Poza tym mam letnie opony a to w tę zimę prawie przestepstwo. Daltego moja ocena na razie jest na wysokości przeciętnej.
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Wole komfort niz sport, a wiec dla mnie jest dobrze. Z tyłu niezależne co przekłada się na stabilność i trzymanie w zakrętach. Hamulce średnie. Układ kierowniczy ze wspomaganiem nie daje zapisu o droodze ,ale nie jest gumowaty.
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
Wspomaganie bez zarzutu. Reszta układu jezdnego pracuje zadziwiająco dobrze, patrząc na to w jakich warunkach użytkujemy auta na polskich drogach ;) Drobne usterki wynikają tylko ze zwykłego zużycia eksploatacyjnego.
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Samochód prowadzi się bardzo dynamicznie i pewnie. Nisko zawieszona, usportowiona lantra świetnie wchodzi w zakręty. Zawieszenie chodzi cicho. Przy 140 km/h samochód prowadzi się pewnie.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
I TU LIPA. JEDNO TO MAŁO AWARYJNY I TRWAŁY - IDEALNY NA POLSKIE DROGI TO ZALETA. WADA - ZBYT MIĘKKI NADSTEROWNY NA SZYBKICH ZAKRĘTACH - TENDENCJA DO ZARZYCANIA TYŁEM SZCZEGÓLNIE W ZIMIE