Lista ocen Hyundai Lantra II (68) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
na 4+ samochod bardzo dobry tylko z malymi wadami czasami denerwujacymi ale nie zastanawialbym sie czy jeszcze raz kupic to auto. HYUNDAI zdecydowanie ok
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
jeżdże tym autem pół roku- 25tys km. myślę że wynik jest bardzo dobry. teraz chcę go sprzedać, bo chcę kupić lexusa.. nie wiem czy dobrze zrobię..
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Oceny \"5\" może bym nie dał, ale \"4+\" jak najbardziej. Za taką cenę (kupiłem auto za 300euro w NL) najlepszy wybór.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Sympatycznie wygląda, trochę jak sportowy (patrz przód jak mitsu. eclipse II), pojemny i praktyczny. Nie kradną.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawde poleam to auto. Nie ma się co wahać, że to koreańczyk, czy że mało popularne auto. Nie bedziecie żałować.
~makar
Sedan 1.8 128KM 94kW
Auto za ta cene super, jedyny minus to wyciszenie, powyzej 100 mocno szumi w kobinie:) poza tym auto bez zarzutów, polecam.
~pluto
Kombi 1.6 114KM 84kW
auto naprawde godne polecenia osoba które chcą mieć duży rodzinny samochód o sportowym temperamęcie za niewielką kase
~Polini
Kombi 2.0 139KM 102kW
Fajne auto w bardzo bogatej wersji plus pakiet sport dodany przez autosalon niemiecki,
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
Jak na ten wiek auto naprawdę niezawodne, dobrze zrobione i wygodne. Serdecznie polecam.
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super samochód pod każdym względem, Koreańczycy naprawdę pokazali klasę!!! Inne firmy moga im pozazdrościć.