Lista ocen Hyundai Lantra II (68) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Kombi 2.0 139KM 102kW
Super samochód, elstyczne przyśpieszanie, łatwość w prowadzeniu, pewność na zakrętach. Ekonomiczny. Warunkiem dobrej kondycji jest dbałość o detale, regularne przeglądy. Nie wolno znacznie przyśpieszać na zimnym silniku.
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jestem z auta bardzo zadowolony, polecam każdemu kto ma ograniczony budżet, a chce niezawodne auto. Podobno Lantra jest robiona w dużej mierze na japońskich częściach Mitsubishi. Hyundai to bez wątpienia najlepsza koreańska marka.
~wb
Sedan 1.5 88KM 65kW
Samochód tani, niezawodny. Warto dbać o terminowe przeglady. Wymienione przeze mnie usterki to tylko wina braku kontroli (zapieczone hamulce, uszkodzone uszczelnienie koła) lub niefachowej naprawy (uszczelnianie pokrywy na silikon).
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
jak jeździ to jeździ, sporo części pasuje z różnych wersji, np. mam alternator z coupe, prosta budowa, brak elektroniki, no i 2.0 już można się nie czuć jak operator kosiarki... jest pałer!
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Świetne auto! Za niewielkie pieniądze można kupić niestare, bogato wyposażone auto, które do tego jest niezawodne. Jeździ się nim wygodnie, silniczek jest żwawy, można się do niego przywiązać.
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
jezeli chodzi o caloksztalt auto naprawde godne uwagi dla niezbyt wymagajacych kierowcow, przestronne! przede wszystkim wygodne! nawet na jednorazowe 1000km uwierzcie mi
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Nie jest to auto moich mażeń ale posiada wiele zalet. Blacharki przewaznie nie atakuje rdza, mechanika działa elektryka czasem da o sobie znać ale szybko i tanio sie ją naprawia.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Auto sprawia bardzo pozytywne wrazenie. Wlaciwie nie ma sie do czego przyczepic. Stosunek jakosc/cena jest swietny. Auto zdecydowanie ponad przecietne. Pozycja gonda zainteresowania.
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Dobre auto na dłuższe, spokojne trasy. Komfort zapewniony. Może marka nie przekonuje, ale to dobry samochód. Wygląda świetnie. Prawdziwy ładny kombiak. Całokształt na plus.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek (xedo@wp.pl)
Kombi 1.5 88KM 65kW
Bardzo lubię mój samochód. Kończy mu się gwarancja więc trzeba się rozejrzeć za czymś innym. Nie kupię kolejnego Hyundaia bo Elantra nie podoba mi się a serwis jest beznadziejny.