Lista ocen Hyundai Lantra II (68) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gross_art
Kombi 2.0 139KM 102kW
za małe pieniądze kmfortowe i bezproblemowe auto, a w dodatku wszystkomające, w wersji kombi doskonały samochód rodzinny, fajnie się prowadzi i daje dużo frajdy z jazdy, gwarantuję kto go kupi nie będzie chciał się z nim rozstać. Mam go od niedawna, ale miałem już parę innych samochodów i wiem co piszę to dobry i solidny pojazd.
~Robert More
Kombi 1.6 114KM 84kW
Posiadam wersję kombi.Jerst to świetne autko rodzinne doskonale spisuje się zarównio w mieście jak i na dalekich trasach.Odskocznia od zalewu golfów,astr,pasatów które spowszedniały i nie wzbudzają enruzjazmu zarówno estetyka jak i parametrami technicznymi. Dynamiczny 116 konny silnik pozostawia ww auta daleko z tyłu.
~louiss@poczta.gazeta.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
Super wykończenia - głównie plastiki, bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Auto z całą pewnościa nie docenione przez Polaków!!! To właściwie Mitsubishi Carisma z innym nadwoziem. Polecam gorąco. Auto jest jedną nogą w klasie średniej/wyższej. Elegancki, nieco opływowy, amerykański wygląd. pełne wyposażenie w rewelacyjnej cenie!
~MACIEJ
Sedan 2.0 139KM 102kW
TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TYLKO HYUNDAI TO NIE PRAWDA ŻE NIE MA CZĘŚCI SĄ WSZĘDZIE NO ALE JAK KTOŚ MYŚLI ŻE AMORTYZATOR KOSZTUJE 90 ZL TO NIC DZIWNEGO ŻE WYBRZYDZAJĄ A KUPCIE SOBIE DO AUDI LUB BMW 2000 ROK AMORTYZATORY :) KRÓTKO DOBRE WYPOSAŻENIE ZA MAŁĄ CENE I NIE KRADNĄ
~barracuda@kki.net.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Myślę że jest to zajebisty samochodzik, troche sportowy, troche rodziny a nawet limuzynowy.3 in 1 to motto Hyundaia, silniki naprawde mają moc i można z niej korzystać...., szkoda tylko że jest to samochód mało spotykany i nie wiele jest oferowanych akcesorii tuningowych do tego modelu.....
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
JA ZA TE PIENIŻKI REWELACJA DUŻO LEPSZA PROPOZYCJA JAK FIAT MAREA WEEKEND POD KAŻDĄ POSTACIĄ I Z KAŻDYM SILNIEM I WERSJĄ WYPOSAŻENIA (MÓJ HYUNDAI MA WSZYSTKO - ABS, KLIME, ELEKTRYCZNE SZYBY, PODUSZKI, CENTRALNY ZAMEK ITP) LEBSZY NIŻ VW - POD WZGLĘDEM CENY I INNE AUTA
~conrado
Kombi 1.8 128KM 94kW
jeśli ktoś poszukuje auta wygodnego w miare ładnego mówie o wersji combi bo takową posiadam, które ma nie zawodzić użytkownika polecam ten model Lantra wzbudza zainteresowanie na drodze no bo przeciez łatwo go nie spaotkacoeie na naszych drochach pełnych VW i Skody ;)
~x7x
Kombi 1.8 128KM 94kW
Bardzo dobry silnik-mocny, elastyczny bardzo oszczędny ( uwaga należy stosować paliwo o liczbie oktanowej minimum 98, inaczej zużycie wzrasta -udowodnione ) Bardzo dobre zawieszenie jak na tą klasę aut. Obszerne wnętrze. To trzy największe zalety tego kombi
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Za te pieniądze wart uwagi. Posiada pełne wyposażenie i jest niezawodny. Automat jest bardzo komfortowy. Może nie wyróżnia się w tłumie, ale zawsze dowiezie do celu. Czuje się w nim niezawodnego japończyka - Mitsubishi :)
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II
8,8
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
Ogulnie samochód oceniam pozytywnie bo jeszcze mnie nie zawiódł i mam nadzeję że podczas jakiegoś dalszego wyjazdu nie zawiedzie. Pojazd był garażowany i jak narazie nie widać na nim znacznych oznak korozji ale to pewnie do czasu.