Lista ocen Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW 2001-2010 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu i nie ma kłopotów z poszukiwaniem przełączników. Mnie osobiście bardzo odpowiada położenie drążka zmiany biegów. A zegary w środku konsoli? Dla mnie nie robi różnicy. Jedyny drobiazg, do którego nie mogę się przyzwyczaić, to brak kontrolki zapalonych świateł mijania.
~andma
Minivan 1.6 103KM 76kW
Dobrze, tylna kanapa przesuwana, więc można dopasować wg potrzeb. Bagażnik jednak trochę za mały, ale wnętrze niezwykle pakowne. Sprawdzałem że wchodzą bez problemu przedmioty o dł. 220 cm i można zamknąć klapę.
~Mati
Minivan 1.6 103KM 76kW
Siedzenia wygodne, ale brakuje podłokietników. Do układu zegarów można się przyzwyczaić. Mnóstwo mniej lub bardziej przydatnych schowków. Szkoda, że brak isofixów.
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Bez zarzutów - wszystko pod ręką. Obawiałem się czy zegary pośrodku będą wygodne, ale jest ok. Sporo schowków, uchwytów, dodatkowe gniazdko, półki na napoje itp
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
ergonomia taka se... siedzenia wmiare wygodne, niby wszystko pod reka, ale zegary poustawiane w caly swiat. kto co lubi. mnie ani nie drazni ani nie zachwyca.
~delinuss
Minivan 1.6 103KM 76kW
Wszystko pod ręką. Bardzo mi odpowiada centralne położenie prędkościomierza, lekko skierowane w stronę kierowcy. Od początku przypadło mi do gustu.
~Jarek (Pomorze) part. II
Minivan 1.6 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu. Juz polubilem zegary na srodku konsoli. Kiedys przeszkadzal mi brak kontroli swiatel mijania, ale to szczegol, da sie zyc.
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Koreańczycy rewelacyjnie zagospodarowali wnętrze pojazdu. Powiedzmy szczerze dbałość o szczegóły to ich ważniejszy argument w walce o klienta.
~Grizzly7
Minivan 1.6 103KM 76kW
Brak regulacji kierownicy w poziomie zasługuje na minusik. W związku z tym trzeba szukać kompromisu w ustawieniu fotela.
Dziennik kosztów dla Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW
9,2
~Jacek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Spokojna jazda i spalanie w normie. Samochód dla emeryta jak to moi znajomi określają.