Lista ocen Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW 2001-2010 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martyna
Minivan 1.6 103KM 76kW
Idealanie. Matrixa trudno uznać za dzieło sztuki, chociaż projekt najlepszego stylisty na świecie trudno podważyć. Nie jest to na pewno auto, które wieje nudą i niewspółczesną linią nadwozia. Prosta, bryła karoserii nie rzuca się w oczy, ale kilka szczegółów stylistycznych dodaje jej atrakcyjności. Oko cieszy linia boczna z dużymi szybami szybami i zgrabny kształt nadwozia, a także oryginalnie zaprojektowany pas tylny z nietypowo...
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Hyundai musi tutaj wygrywać, ponieważ to nie oni wymyślają najlepsze silniki, nie są najlepszymi designerami, itd to czym wygrywają to jakością i kopiowaniem dobrych rozwiązań. Samochód bije na głowę konkurentów z kategorii minivan. Cena zawsze może być niższa - życzę powodzenia w negocjacjach ze sprzedawcą
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Ten samochód kosztował "jedyne" 50 000 zł. Niewiele więcej niż poprzedni dwa razy mniejszy i dużo mniej niz tzw. konkurenci z wyższej półki Scenic, Zafira, Xsara Picasso. A jest nowiutki i lśniący - mam nadzieję, że to była dobra decyzja.
~Jarek (Pomorze) part. II
Minivan 1.6 103KM 76kW
Moim zdaniem rewelacja. Kupilem go nowiutkiego w 2005 aczkolwiek na wyprzedazy rocznika 2004. Kostowal mnie 50 tys. zl. Nigdzie u konkurencji nie bylo to mozliwe, a rozgladalem sie i za Zafira, C-maxem, Scenic-iem, Xsara Picasso.
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Doskonale. Auto nieznane i niedocenione, co jest i zaletą i wadą, bo można kupić stosunkowo tanio, ale nie wiem jak będzie kiedyś z odsprzedażą i pewnie spadek wartości wysoki.
~delinuss
Minivan 1.6 103KM 76kW
Kupiłem, tak jak w artykule napisane: Cena na poziomie zegarka z górnej półki. Przynajmniej mi udało się kupić rocznik 2005 w bardzo bardzo przyzwoitej cenie.
~Yogi
Minivan 1.6 103KM 76kW
Nowy samochód troszkę za drogi w zakupie , szybko traci na wartości. Z tego wniosek, że bardziej opłaca się kupić samochód 2-3 letni.
~Beno
Minivan 1.6 103KM 76kW
Normalne jest , że każde auto w opini kupującego jes o kilka tysięcy za drogie. Nie inaczej jest w tym przypadku.
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
samochod kosztowal malo i jest chu..owy, wiec stosunek jakosci do ceny uwzam za przecietny.
Dziennik kosztów dla Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW
9,2
~Grizzly7
Minivan 1.6 103KM 76kW
Z reguły cena kupowanego właśnie auta jest dla kupującego za wysoka. Nie inaczej jest w tym przypadku :)