Lista ocen Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW 2001-2010 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Dla mnie jest O.K., ale to co widzą ze swoich fotelików moje dzieciaki zasługuje na "piątkę" i to z plusem. Przesiadając się z mniejszego samochodu, miałem obawy, czy uda mi się "ogarnąć" większy. Nie ma problemu: siedzi się wysoko, wszystko widać a i parkowanie tyłem nie jest kłopotliwe.
~Jarek (Pomorze) part. II
Minivan 1.6 103KM 76kW
To jest niewatpliwa zaleta tego samochodu. Widze wszystko dookola. Moje dzieci siedzace z tylu sa ponad wszystko. Patrza z gory na inne dzieci siedzace w tzw. lepszych samochodach. To wszystko zaleta wielkich okien z tylu.
~Mati
Minivan 1.6 103KM 76kW
Widoczność rewelacyjna, w nowszych bardziej zabudowanych autach chyba nie do osiągnięcia. Przeszklenia zajmują sporą część drzwi i klapy, dlatego nie ma problemu przy cofaniu i manewrach.
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Bdb, jedyny minus to szerokie słupki przednie, ale można się przyzwyczaić. I może jeszcze jeszcze zbyt duże "martwe pole" w lusterkach - trzeba uważać na autostradzie
~andbartek@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 103KM 76kW
Daję pięć, mimo iż nie widać przodu pojazdu (ale w którym ze współczesnych samochodów go widać?). Nie jest to jednak wielka wada, gdyż przód jest dość krótki.
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Widoczność to niewątpliwy plus tego samochodu. Co ważne dobrą widoczność ma nie tylko kierowca ale i pasażerowie.
~andma
Minivan 1.6 103KM 76kW
Rewelacja. Siedzi się wysoko i widać doskonale, jedynie trochę przeszkadza lewy słupek ale to raczej norma.
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
auto o urodzie kosza na smieci polaczonego z akwarium nie moze miec zlej widocznosci.
~delinuss
Minivan 1.6 103KM 76kW
Duże szyby, brak problemów z widocznością. Nawet nie przeszkadza, że przednie słupki są dość szerokie.
~Martyna
Minivan 1.6 103KM 76kW
Wystarczy popatrzeć na duże szyby, więc lepiej być nie może.