Lista ocen Hyundai Pony IV (155)

~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
I wyglada dobrze, i jezdzi dobrze, i mocy ma wystarczajaco dla poczatkujacego kierowcy.. Super autko za niewielkie pieniadze. Z LPG wyjatkowo ekonomiczny -> 20pln za 100km !!!
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Dałem za te auto 4000zł i myślałem, że się wpakowałem w niezłe gu... Myliłem się. Autko jest warte polecenia. Silniki wytrzymuja bardzo duże przebiegi, więc 200kkm nic nie znaczy. Serwis i części jest o dziwo tani bo jedna część pasuje nieraz do większości aut japońskich z tego segmentu. To że koreaniec to wieczna skarbonka to zwykły kit - przynajmniej w przypadku tego auta.
3,4
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Fajne autko, nie boje sie ze mi je ktos zapierprzy, mozna sie nauczyc jezdzic i nei martwic ze kobieta przytarla gdzies na parkingu... Osiagow wielkich nie ma wiec mlody kierowca si enie zabije. Polecam poczatkujacym i tym ktorzy moga sobie tanio albo za darmoszke gaz wyregulowac :D
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Samochod udal sie, shkoda, ze jush go nie produkuja, super stylistyka - nikt mu ze znajomych nie chce dac 15 latek, jak na tak maly silnik i moc(75KM) swietna dynamika, nie ma problemu z tym, ze bedziesh sie bal minac tira ;), kluczem do pokochania tego samochodu jest jego wyczucie, napewno jush sie z nim nie rozstane, idealny w krotkie trasy, np. do supermarketu na zakupy (pojemny bagaznik :D w stosunku do innych modeli z tych lat), w dluzsze...
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Całkiem dobrze wykonany samochód, o jakościporównywalnej z samochodami japońskimi, przy odpowiedniej "pielęnacji" odwdzięczyć się powinien użytkownikowi niezawodnym działaniem. Jeżeli komuś nie zależy na zabójczym wyglądzie - polecam!!
~ted33
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Miałem okazję jeżdzić Xarą dislem, Oplem corsą , Golfem II, wszstkie te sprzęty to muły w porównaniu z PONYM
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
ten samochód jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak za takie pieniądze to naprawde warto go kupić !!!!!!!!!! Moja wersja kosztuje ok 22.000 tyś zł no ale POWER ma i to sie chwali !
4,1
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bardzo fajne autko, rdza go nie łapie, złodzieje raczej też nie ;)
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
te auto jest juz 10 lat w rodzinie, a w moich rekach ponad rok,jest to moj pierwszy samochod i jak dla mnie to wystarcza,zuzycie paliwa jest przecietna, silnik na licencji mitsubishi-nie do zdarciam,moc wystarcza na bezpieczne wyprzedzanie

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Ojciec dał go mojemu bratu kiedy miał 100000 pozniej ja go dostałem jak miał 160000, nie był katowanie więc mozę dlatego mam tak moło przygód. pokochałem ten wóz, żeby jeszcze był troszke młodszy. Myslę że autko godne polecenia. zwłaszcza z niemieckiego rynku gdzie jakosc tych samochodów była naprawde wysoka. jeśli chcecie kupic to zapolujcie na takiego w wtryskiem i wspomaganiem. osobiście jeździłam takim z klimą.