Lista ocen Hyundai Pony IV (88) - Całokształt

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Samochod udal sie, shkoda, ze jush go nie produkuja, super stylistyka - nikt mu ze znajomych nie chce dac 15 latek, jak na tak maly silnik i moc(75KM) swietna dynamika, nie ma problemu z tym, ze bedziesh sie bal minac tira ;), kluczem do pokochania tego samochodu jest jego wyczucie, napewno jush sie z nim nie rozstane, idealny w krotkie trasy, np. do supermarketu na zakupy (pojemny bagaznik :D w stosunku do innych modeli z tych lat), w dluzsze...
~Michu #2 hypo@box43.gnet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
kupilem to auto od znajomej osoby - pewnie nigdy bym nie zwrocil na nie uwagi, ale sie mylilem, jak na swoje lata (9) stan ogolny bardzo dobry, niestety nie ma powodzenia u dresiarzy, ocynkowane blachy, skuteczne i trwale hamulce (110kkm-pierwsza wymiana klockow), troche miekkie zawieszenie, od ponad roku (40 kkm) z instalacja LPG - rewelacja - myslalem, ze bedzie gorzej, a ze spadla Vmax z 165 na 155 to przezyje (zawsze mozna wlaczyc...
~xyz
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Od czasu kiedy kupilem ten samochod nie dam slowa powiedziec na koreanskie auta. Niskie koszty eksploatacji, niezawodnosc i duza frajda z jazdy pozwalaja mi okreslic to auto jako najlepsze, jakie kiedykolwiek mialem. Przedtem jezdzilem fiatem tipo, renault clio i 19. Hyundai jest THE BEST. Polecam. Radze nie wierzyc w opowiesci o drogich czesciach zamiennych. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wlascicieli poniakow :)
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Ojciec dał go mojemu bratu kiedy miał 100000 pozniej ja go dostałem jak miał 160000, nie był katowanie więc mozę dlatego mam tak moło przygód. pokochałem ten wóz, żeby jeszcze był troszke młodszy. Myslę że autko godne polecenia. zwłaszcza z niemieckiego rynku gdzie jakosc tych samochodów była naprawde wysoka. jeśli chcecie kupic to zapolujcie na takiego w wtryskiem i wspomaganiem. osobiście jeździłam takim z klimą.
~mikolajczyk@space.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Szukałem samochodu za około 7000 czyli autka z lat 90, chciałem w miarę pojemny dla rodzinki, mało awaryjny, z udokumentowanym pochodzeniem, przebiegiem itp. Obejrzałem różne samochody clio, R19,Polo,Corse,fieste,kadetta zasięgnąłem opinii fachowców i biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw wybór padł na Hyundaia Pony. Od momentu kupienia nic nie zrobiłem tylko wymieniełem olej i filtry. Leje gaz i w drogę...
~Marcin
Hatchback 1.5 72KM 53kW
samochód jest warty większej uwagi, jest niezawodny, bezawaryjny, jest w mojej rodzinie od nowości, nigdy nie było z nim żadnego choćby najmniejszego problemu jedynie jego wymaga to takie tego żeby pamiętać o wymianie płynów i pasków w terminie. ma 18 lat i jedynie gdzie rdza wyskoczyła to na lewym tylnim błotniku na odcinku ok 7 cm. Duzym plusem są tanie materiały exploatacyjne do niego. Gorąco polecam.
~domas@pf.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Kupiłem swój samochód za 5,5 tys. zł - ma elektrycznie otwierane wszystkie szyby, centralny zamek - taki wydatek za auto z instalacją gazową jest śmiesznie niski, na razie nie miałem praktycznie żadnych problemów (za wyjątkiem wymiany rozrusznika - koszt 100 zł z drugiej ręki). Idealne auto dla studentów:). Niskie koszty eksploatacji, fantastyczne hamulce. Polecam każdemu, chociaż sam marzę o Civicu
~PawelPe pawelpiwowarczyk@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jezdzi sie calkiem dobrze. Tani, niezawodny, jak kazdy Hyundai nieatrakcyjny dla zlodziei. Nie jest to "Mercedes", ale cegoz wiecej oczekiwac po aucie za kilka tysiecy? Jestem zen zadowolony, choc moim nastepnym autem bedzie ... alfa romeo. Mam prosbe do innych posiadaczy Ponego. Czy ktos wie, gdzie znajduja sie te chole... rezystory ceramiczne od regulacji dmuchawy?
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Dałem za te auto 4000zł i myślałem, że się wpakowałem w niezłe gu... Myliłem się. Autko jest warte polecenia. Silniki wytrzymuja bardzo duże przebiegi, więc 200kkm nic nie znaczy. Serwis i części jest o dziwo tani bo jedna część pasuje nieraz do większości aut japońskich z tego segmentu. To że koreaniec to wieczna skarbonka to zwykły kit - przynajmniej w przypadku tego auta.
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Fajne autko, nie boje sie ze mi je ktos zapierprzy, mozna sie nauczyc jezdzic i nei martwic ze kobieta przytarla gdzies na parkingu... Osiagow wielkich nie ma wiec mlody kierowca si enie zabije. Polecam poczatkujacym i tym ktorzy moga sobie tanio albo za darmoszke gaz wyregulowac :D