Lista ocen Hyundai Scoupe (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Angel.EXTREME@wp.pl
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
Dla kierowcy - Miodzio Dla pasazerów - no tu wydaje mi sie ze gorzej - ale to w koncu auto Sportowe a nie Fiat Palio Weekend :)) Co najlepsze w dowodzie mam wbite ze auto jest 5-cio osobowe :)) No sam uwazam ze to jednak troche przesada :)
~Wier
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Dla kierowcy jest super, natomiast z tyłu jest troche ciasno. Ale to przeciez Coupe więc to normalne. Dla pocieszenia pasażerow dodam że w Eclipsach jest duuuuzo ciaśniej i jest mniejszy komfort jazdy niz w Hyundaiu Scoupe
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dla kierowcy i pasażera przestrzeń jest znakomita! Natomiast dla pasażerów siedzących z tyłu miejsca jest mało. Szczególnie osoby wysokie muszą się schylać. Ale to jest nadwozie coupe więc to zupełnie normalne.
~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
po roku jeżdzeniaz maksymalnie odsunietym fotelem przysuwam się coraz bliżej - do radia nie sięgałem. mam ponad 190 cm i spoko sie mieszcze. z tyłu nawet drobne dziewczyny na wybojach zaliczają głową sufit ;)
~WITKOWSKI1993
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
2miejsca z przodu bardzo komfortowe i wygodne, natomiast z tyłu, mój kumpel jak jedzie a ma 185cm wzrostu uderza głową o dach ;p. Nie polecam siedzenia z tyłu;p
~Przemas
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
auto powinno by rejestrowane jako dwuosobowe, przy jezdzie w czwórkę człowiek czuje się jak w puszce od sardynek. jakikolwiek dłuższy wyjazd z bagazami nie wchodzi w grę
~Filip
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Kierowca i pasażer mają dużo miejsca, wygodne fotele z dobrą regulacją i trzymaniem bocznym. Pasażerowie z tyłu mają swobodę, pod warunkiem że liczą sobię mniej niż 10 lat.
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
przestrzen dla kierowcy i pasazera sprzodu duza :) z tylu wiadomo jak to w sportowych autach mniej ale tez nie jest zle :) sam probowalem tam wchodzic :) a mam 184 cm :)
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam 185 cm z przodu idealnie, wsiadanie na tylną kanapę jak to w coupe trochę gimnastyki ale za to z tyłu jest sporo miejsca P.S. wystarczająco nawet na ....cenzura...

Usterki Hyundai Scoupe

Hyundai Scoupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Don Marcos
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Z przodu jest pelen komfort, sporo miejsca itp. Z tylu rowniez nie jest zle, 2 osoby wejda spokojnie. Przypominam ze to coupe wiec z tylu nie ma wiele miejsca jak np. w sedanach.