Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
W moim poprzedni własciciel wymieniał skrzynie biegów bo stara padła . W obecnej skrzyni wszystko ok . Biegi w miare płynnie sie zmiania jedynie wsteczny lubi czasem wyskoczyc . Trzeba mocniej wbijać .
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Zero usterek w skrzyni, raz padlo mi sprzeglo - nie wiem czy to zasluga jakichs fajnych synchronizatorow ale udalo mi sie dojechac te 60 km do domu zmieniajac biegi bez sprzegla ;)
~Don Marcos
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Wszystkie biegi wchodza dobrze oprocz jednego - wsteczny. Czasami nie chce zalapac, ale jak czytam inne opinie uzytkownikow H. Scoupe to jest to chyba standard.
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Bez zarzutów,ale bez wzniesień.Jak zwykle nei wchodzący wsteczny,dobre przełożenia do tej mocy.Bez jakichkolwiek awari,tylko wymiana oleju.
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Skrzynia sprawuje się dobrze. Jedynie wsteczny trzeba nieraz wbić 2 razy. Sprzęgło działa wyśmienicie (bardzo lekko)
~barthas@xtr.net.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
No skrzynia u mnie pracuje super. Jedynym mankamentem jest to, ze mam synchronizatory na "3" do wymiany :) ale pozatym rewelacja!
~WITKOWSKI1993
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Skrzynie ok, czasami wsteczny nie wchodzi, ale wtedy wrzucam 1 potem wsteczny i zawsze działa :)
~Filip
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam wersję w automacie. Cóż, komfort jest okupiony podwyższonym spalaniem i pogorszoną dynamiką.
~Pucek
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
ciężko wskakujący wsteczny ale to już chyba tak od nowości i troszkę za krótkie pierwsze trzy biegi.
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Standardowo dla tego modelu mogą pojawić się problemy z wbiciem wstecznego. Reszta bez problemów