Lista ocen Hyundai Sonata IV (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Według mnie to bardzo fajne auto. Jeśli ktoś nie ma kompleksów związanych z marką to będzie z tego auta zadowolony i to bardzo. Zresztą marka Hyundai tylko u nas chyba jest nie doceniana, podobnie przecież kiedyś wyśmiewano samochody z Japonii.
~kisiello86
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Nieprzeciętne auto, fajnie wyglądające i wyróżniające się na tle "opatrzonych" modeli konkurencji. Bardzo przestronne i wygodne. Przy odpowiednim dbaniu też niezawodne. Znakomity stosunek ceny do jakości. Super autko!
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Stosunku jakość/cena nie da się przebić. Chyba, że starego Passata lub MB W124 w doskonałym stanie znaleźć. Śmiesznie tani, wielki jak na klasę średnią. Wygodny. Dobry samochód, acz nie dla poszukiwaczy bajerów.
~AtleticoMadryt
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Doskonały samochód dla 4 lub 5 osobowej rodziny przeznaczony raczej na długie trasy, wyróżnia się z tłumu przecioranych niemców poruszjących się po naszych drogach, złodziej raczej za nim się nie obejrzy.Wygodny,tani,niezawodny...
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo udana limuzyna za relatywnie nieduże pieniądze. Dziwne, że tak niewiele ich jeździ po Polsce. Facelifting wniósł sporo zmian, wnętrze i konsola na poziomie aut niemieckich. Piękna sylwetka i linia nadwozia. Przyciąga wzrok.
~Ryszard
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
tani w zakupie, dość tani w utrzymaniu, mega niezawodny i komfortowy samochód z lipnym znaczkiem. chociaż jak go kupiłem 3 lata temu sąsiedzi myśleli, że awansowałem w pracy (auto dla prezesa w cenie astry)
~kamro
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Rewelacyjne auto - uzywane kupiłem za 24000 zł w stanie b. dobrym ubezpieczenie 1500 zł pakiet. Ceny podstawowych części filtry oleje itp. niskie a w porównaniu z toyotą wręcz smieszne
~Rafał
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Przestronny, dobrze wyposażony. Brakuje podgrzewanych lustrek w naszym klimacie. Jedyny minus to dość słabe wyciszenie przy większych prędkościach i brak nawiewu na tył kabiny.
~Krzysiek 69
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Przyjemny dla oka duże pojemne auto z dużym bagażnikiem podróż na duże odległości nie męczy ceny części przystępne auto wymagające jeśli się dba to nie sprawia niespodzianek
~Marcin
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Wygodny, cichym, przyjemny. Uwielbiam ten samochód. Już 2 razy miałem zmieniać ale kupiłem drugi a Hyundai został bo go po prostu lubię.