Lista ocen Hyundai Sonata IV (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szyszeq
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto posiadam od kilku miesięcy, jest zadziwiająco dynamiczne i niesamowicie wygodne. Przez ten okres zdążyłem najechać +/- 11000 km - jedyna awaria jaka się trafiła to uszkodzone sprzęgło alternatora (koszt 150zł z robocizną). Auto świetnie sprawdza się na trasach - zarówno tych mniejszych (wwa -krk, wwa - lbn) jak i większych (wwa - Holandia, wwa - Chorwacja).
~Robo
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Miałem do wyboru solidną niemiecką limuzynę za kupę kasy lub za 3/4 ceny Hyundaia. Zdaje sobie sprawę ze Polscy kierowcy patrząc na znaczek Hyundai widzą zardzewiałe Pony. Wadą tego auta jest duży spadek cen na rynku wtórnym. Zakupując właśnie Sonatę myślałem o aucie na kilka lat gdyż nie jeździmy dużych przebiegów. Mam nadzieje ze się nie zawiodę.
~Andrzej
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Sonatą jeździłem przez 3 lata i zrobiłem nią 70tys km. Niejednokrotnie przejechałem trasy ponad 1000km. Mogę przyznać że jest bardzo udanym samochodem. Bardzo komfortowa limuzyna za niewielkie pieniądze. Więcej informacji na temat zamieszczę niżej, a jestem osobą dość krytyczną co do samochodów.
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Auto jest już 8 rok w użytkowaniu. Nie wygląda jak Bmka albo merc, nie robi żadnego wrażenia, jest średnie , ale wstydu nie ma. Sprzedał bym , ale szkoda. Bo sie nie psuje, nie rdzewieje, nie maz nim żadnych problemów, wszędzie pojedzie, do sklepu i po autostradzie. Z gazem spalanie 11,5 litra.
~Maciek
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Auto kupiłem z przebiegiem 95 000km. Padł silnik przy 150 000km. Naprawa nieopłacalna. Wcześniej dwa razy zepsuła się szyba od strony kierowcy. Dość twarde zawieszenie. Trochę kangurzył, ale to efekt kończenia się sprzęgła. Po za tym bardzo lubiłem to auto i szkoda, że umarło.
~mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Auto niesamowicie wygodne i przestronne, silnik pracuje jak pszczółka, zawieszenie wytrzymałe i komfortowe.Jak każde auto ma też swoje wady.Silnik o mocy 164 KM, niestety przyspieszenie jest dosyć mizerne jak na te parametry.Trzeba "wajchować' do trójki żeby go obudzić.
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Zaskakująco dobry. Auto użytkowane jako taxi. Większość osób które wsiadała, powtarzała to odczucie. Bardzo obszerny w środku z pojemnym bagażnikiem. Świetnie wyciszony, nie słychać, że to diesel. Przyzwoite wykonanie wnętrza plastiki nie skrzypią. Gorąco polecam.
~ogotay
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Auto jest bardzo dobrze wyposażone i komfortowe, wręcz idealne do pokonywania długich tras. Dobre wyciszenie, mnóstwo miejsca w środku, miękko zestrojone zawieszenie powoduje, że nawet po długiej trasie kierowca nie jest zmęczony. Do tego samochód jest bardzo tani przy zakupie.
~rova
Sedan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
zaskakująco/dla Polaka/ dobre auto.Wybrałem je świadomie ze wszystkich marek występujących w mieście wojewódzkim.Żona na wieść o moim zainteresowaniu tym samochodem powiedziała ,że do koreańczyka nie wsiądzie.Jak pojechała do salonu i obejrzała powiedziała tylko-kupuj.

Usterki Hyundai Sonata IV

Hyundai Sonata IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Sedan Facelifting 3.3 V6 DOHC 250KM 184kW
Nie jest to samochód idealny, o czym później. Jednakże biorąc pod uwagę cenę za jaką można kupić, danie mniej niż 5 gwiazdek byłoby nieuczciwe. Warto dodać, że wybrałem najdroższy wówczas egzemplarz z udokumentowanym niskim przebiegiem.