Lista ocen Hyundai Terracan (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Ma pudełkowaty kształt niektórzy mówią że jest to akwarium na kołach ale to jest stara szkoła budowania samochodów terenowych a dzięki temu wszystko bardzo dobrze widać, a co najważniejsze siedzi się wyżej więc widać dużo dalej i lepiej niż w zwykłej osobówce.
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoka pozycja za kierownicą sprzyja komfortowi prowadzenia. Szerokie przednie słupki trochę przeszkadzają. Na boki i do tyłu ok. Trzeba uważać na przód, długi i wysoki. Zdarzyło mi się przywalić maska w szlaban w miejscach gdzie w zwykłym aucie maska mieściła się pod ;)
~Tomek
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Rewelacja, wysoko się siedzi, widać wszystko. Cofanie jest łatwe dzięki ogromnym bocznym lusterkom, ale dojerzdzanie do przeszkody już nie, ciężko wyczuć ile jeszcze mamy miejsca[duży samochód]przydają się czujniki cofania.
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoko widać:D Szyby wielkie. Polecam nie wyklejać czarną folią bo w środku robi się ponuro, oglądałem przed zakupem dwie sztuki i kupiłem takiego który miał nie przyciemnione szyby. Ogromna różnica.
~Szymon.profilbeton@o2.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
nieustępuje jakością nic nie skrzypi (wszystkie wolne przestrzenie wypełnione pianką rangr rover z 99, rav , nawet w x5 pomimo większej ilości bajerów jest tak samo wygodny
~mkzibi
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Bez większych uwag. Jedyne co zauważyłem to jak pasażer z przodu trzyma się za rączkę przy przedniej szybie to nie widać prawego lusterka.
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Wysoka pozycja za kierownicą na plus. Szerokie słupki z przodu ograniczaja widocznośc i trzeba sie przyzwyczaić.
~Adam D.
Terenowy 2.9 CRDi 163KM 120kW
Przez tylną szybę niewiele się zobaczy bo raz ,że daleko a dwa, że jest przyciemniana.
~Karol Lublin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Duże lusterka, to plus ale brak czujników parkowania sprawia, że na ciasnych parkingach jest nerwowo
Dziennik kosztów dla Hyundai Terracan
10,8
~rostbef
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Duże lusterka nie do końca ratują sytuację. To po prostu kawał samochodu i trzeba się z nim obyć