Lista ocen Hyundai Terracan 2.9 16V DSL 150KM 110kW 2001-2004 (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pakuś
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
I tu kolejny ogromy pozytyw i miłe zaskoczenie, nie szarpie, ba nie czuć w ogóle zmian biegów, na gaz reaguje błyskawicznie, żadnego zawahania. Zachowuje się tak jakby przewidywała to co kierowca chce zrobić. Pracuje znacznie lepiej niż w Mercedesie. Nie wiem czyjej produkcji to automat ale jest genialny. 200kilka tyś km na karku a chodzi jak w nowym Hyundaiu...pięknie, POLECAM
~Czarek Radom
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Nie ma szału ale źle też nie. Pierwsze 2 biegi bardzo krótkie, trzeba się ogromnie w mieście namachać. Na szczęście skrzynia działa dość precyzyjnie, wsteczny czasami haczy. Wg mnie lepszym rozwiązaniem do tego pojazdu jest jednak automat - zapewnia zdecydowanie płynniejszą jazdę.
~www.terracan.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Skrzynka jest ok (mam ręczna). Jednak biegi wchodzą z lekkim zacięciem. Poza tym zestrojona jest \"terenowo\". Na piątce przy 120 km/h 3500 obr/min to za dużo (efekt - spore spalanie przy dużych prędkościach)
~irko i.rek@vp.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
lewarek w sam raz, w mojej opcji wyłozony skórą na której juz zatarł się wzór schematu biegów. Niby nic wiadomo jak biegi wrzucac ale slabo to zrobione. Biegi wchodza dobrze. Nic dodać nic ująć
~stefkac
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
AUTOMAT - pracuje idealnie. O olej trzeba dbać. Działa cicho i bez szarpnięć. Powtórzę się po innych forumowiczach ale to wzór dla Merca czy innych topornych klocków
~Kamil_słupsk
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Chyba najlepsza rzecz w tym modelu, biegi zmienia płynnie ale tylko 4 przełożenia nie wróżą dobrej ekonomiczności...
~Marcin
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Pancerna skrzynia która za swoją bezawaryjną pracę domaga się jedynie regularnych wymian oleju.
~rostbef
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
Przełożenia typowo terenowe, krótkie. Do miasta tylko automat bo odpadnie Ci ręka od machania
~zeus911@op.pl
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
działa idealnie jeżeli rozłanczamy i załanczamy każdy bieg osobno, jednak ma trochę za duże skoki
~GRZEGORZ
Terenowy 2.9 16V DSL 150KM 110kW
AUTOMATYCZNA PIERWSZE AUTO Z TAKĄ SKRZYNIĄ NIGDY WIĘCEJ MANUALA.