Oceny Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007

Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007

~Adam
Hyundai Trajet
W 2010 roku powiękrzyła się rodzina o 2 dziecko więc sprzedałem civica kombi i rozglądałem się za vanem. Brałem pod uwagę : niską cenę, ilość miejsca, spalanie, jakość. Wypadło na Hyundaia. A co tam, jak na razie posiadałem 3 auta samodzielnie zakupione z ogłoszenia i dobrze trafiłem. Honda civic 3d, Nissan Almera sedan, Honda Civic Aerodeck. Hyundai to świetna alternatywa dla sharanów, galaxy i amerykańców. Przejechałem nim 200,000 km. i...
~albertsza
Hyundai Trajet
fajne rodzinne auto bardzo durzo miejsca dla rodziny jak na diesla nawet dosc silny i szybki i ekonomiczny auto dla ludzi kturzy mają pieniądze na kosztowne naprawy oczywiscie jeśli akurat traficie na tak wadliwy przypadek jaki ja trafiłem.
~Keraj
Hyundai Trajet
Wyjątkowa i niespotykana propozycja dla rodziny dwu i więcej osobowej. Dodatkowym atutem jest ogromna powierzchnia ładunkowa, którą otrzymujemy po wyjęciu dwóch rzędów foteli (niczym ciężarówka). Jego prosta i subtelna sylwetka także daje powód do dumy.
~Kankel
Hyundai Trajet
Auto doskonałe dla rodziny - na długie wyjazdy. Jeżdżę też po mieście - mułowatość silnika nadrabiam refleksem ;) Spragnieni super komfortu mogą spróbować dodatkowo wyciszyć komorę silnika. Jak ktoś chce VAN-a to ten się nadaje ;)
~RobJack
Hyundai Trajet
Bałem się kupna, ale jestem bardzo mile zaskoczony. Auto bardzo warte zakupu. Kupił bym go jeszcze raz stoją przed decyzją kupna. Dobrze wygląda, łatwo się prowadzi, jest przestrzenne, i bezpieczne. To czego oczekiwałem od rodzinnego auta.
~el.jot
Hyundai Trajet
Całokształt wypada raczej na korzyść Trajeta. Kupiłem go jako alternatywę do Sharana, wcześniej nie miałem zielonego pojęcia że istnieje coś takiego jak Trajet i raczej się nie zawiodłem. Duży rodzinny van, z całkiem żwawym silnikiem. Cena zakupu baaardzo przyzwoita 28 tyś za 4 letniego Vana. Samochód jest prosty do bólu, łatwy w serwisowaniu i dość niezawodny. Szczerze polecam niezdecydowanym - ważne żeby był "uszanowany" wtedy na pewno się...
Dziennik kosztów dla Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW
8,6
~wojslaw@poczta.onet.pl
Hyundai Trajet
Samochód jest naprawdę wygodny, uniwersalny i w miarę ekonomiczny. Troszkę inny od Galaxy czy Sharana wzbudza ciekawość, nawet w tych czasach kilkakrotnie byłem pytany czy nie chcę go sprzedać :) Przy tym stosunkowo niedrogi w zakupie, trzeba tylko znaleźć uszanowany egzemplarz. Ogólnie - dobrze.
~ketiw
Hyundai Trajet
Naprawde samochód godny polecenia, zwłaszcza cena jest doskonała w porównaniu z innymi autami o tych gabarytach.Dla rodziny i nie tylko idealny.Rozwiązania praktyczne i funkcjonalne,łatwy demontaż foteli i korzystanie z wszystkich urządzeń. Jeśli chodzi o nagłośnienie to zupełnie przyzwoite choć producent mógł dodać głośniki w środkowych drzwiach.
~wojtek 64
Hyundai Trajet
Super samochód za niską cenę. Bardzo dobry silnik, przestronne wnętrze, nie należy przejmować się koreańskim pochodzeniem i faktem, że samochód nigdy nie był oficjalnie jako nowy sprzedawany w Polsce. Denerwuje korozja niektórych elementów, ale w sumie za nim wyjdzie \"dziura\" minie wiele lat i samochód spełni swoje zadanie.
~Jacek K. jacek.home@wp.pl
Hyundai Trajet
Naprawdę ciekawa propozycja dla rodziny - nawet tej wiekszej. Po wyjęciu foteli robi się prawie ciężarówka. Samochód jest u nas dość nietypowy i chyba go nie kradną a stonowana sylwetka nie kluje w oczy.