Lista ocen Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007 (30)

4,1
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Auto doskonałe dla rodziny - na długie wyjazdy. Jeżdżę też po mieście - mułowatość silnika nadrabiam refleksem ;) Spragnieni super komfortu mogą spróbować dodatkowo wyciszyć komorę silnika. Jak ktoś chce VAN-a to ten się nadaje ;)
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Bałem się kupna, ale jestem bardzo mile zaskoczony. Auto bardzo warte zakupu. Kupił bym go jeszcze raz stoją przed decyzją kupna. Dobrze wygląda, łatwo się prowadzi, jest przestrzenne, i bezpieczne. To czego oczekiwałem od rodzinnego auta.
3,6
~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Całokształt wypada raczej na korzyść Trajeta. Kupiłem go jako alternatywę do Sharana, wcześniej nie miałem zielonego pojęcia że istnieje coś takiego jak Trajet i raczej się nie zawiodłem. Duży rodzinny van, z całkiem żwawym silnikiem. Cena zakupu baaardzo przyzwoita 28 tyś za 4 letniego Vana. Samochód jest prosty do bólu, łatwy w serwisowaniu i dość niezawodny. Szczerze polecam niezdecydowanym - ważne żeby był "uszanowany" wtedy na pewno się...
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Samochód jest naprawdę wygodny, uniwersalny i w miarę ekonomiczny. Troszkę inny od Galaxy czy Sharana wzbudza ciekawość, nawet w tych czasach kilkakrotnie byłem pytany czy nie chcę go sprzedać :) Przy tym stosunkowo niedrogi w zakupie, trzeba tylko znaleźć uszanowany egzemplarz. Ogólnie - dobrze.
3,8
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Reasumując auto jest dość dobre. Atrakcyjne cenowo w porównaniu do innych vanów. Przestronne i wygodne.
~tomek
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Swietne rodzinne auto, ładniejsze i większe od sharana, przestronne, w miare ciche, nie psuje się
~Adam
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
W 2010 roku powiękrzyła się rodzina o 2 dziecko więc sprzedałem civica kombi i rozglądałem się za vanem. Brałem pod uwagę : niską cenę, ilość miejsca, spalanie, jakość. Wypadło na Hyundaia. A co tam, jak na razie posiadałem 3 auta samodzielnie zakupione z ogłoszenia i dobrze trafiłem. Honda civic 3d, Nissan Almera sedan, Honda Civic Aerodeck. Hyundai to świetna alternatywa dla sharanów, galaxy i amerykańców. Przejechałem nim 200,000 km. i...
~wojtek 64
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Super samochód za niską cenę. Bardzo dobry silnik, przestronne wnętrze, nie należy przejmować się koreańskim pochodzeniem i faktem, że samochód nigdy nie był oficjalnie jako nowy sprzedawany w Polsce. Denerwuje korozja niektórych elementów, ale w sumie za nim wyjdzie \"dziura\" minie wiele lat i samochód spełni swoje zadanie.
~ANDRZEJ OPOLE
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Rezonans przy okoo 1500 - 1800 obr, poza tym trochę za słabo wyciszony.. Na zimno trochę nierówna praca (kilka sekund). Bez wyczynów, ale jak na masę samochodu niezła dynamika. Można profesjonalnie zwiększy moc do 140 KM, (Silnik)
~Stanley
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
To mój pierwszy koreańczyk. Wrażenia pozytywne, więc nie ostatni. Kupiłem 4 lata temu z przebiegiem 115 tys. km, ale na pewno miał grubo więcej, (czy ktoś widział nie kręcony licznik w sprowadzonym aucie?, chyba tylko przez pomyłkę...). Obecnie ponad 300 tys. km i tylko standardowe wymiany eksploatacyjne. Fakt, że obsesyjnie pilnuję oleju-do tej pory Mobil One syntetyk, filtrów i pasków, a zimą staram się nie wyłączać silnika póki nie złapie... (Silnik)