Lista ocen Hyundai Trajet 2.0 CRD i 112KM 82kW 2001-2007 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobJack
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Dbaj o wymianę części w czasie to będzie ok. Zapomniałem wymienić pasek rozrządu, ale na szczęście komputer, nie pozwolił uszkodzić silnika i po prostu auto gasło, gdy położenie wałków było nie odpowiednie. Duży minus dla już zgasnącego auta: 1 Brak wspomagania: hamulców i kierownicy 2 Nie, odpali za pierwszym razem. dopiero za drugim.
~Mansfeld
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Niestety zaliczyłem dwie poważne i drogie naprawy: skrzyni i wymiana wahaczy (które w rocznikach 2000-2006 mają wadę fabryczną. Do tego czujnik położenia wału korbowego, który chociaż niedrogi mocno mi utrudnił powrót z wakacji.
~Kankel
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Jak na razie brak poważnych uszkodzeń - wymieniane standardowe elementy eksploatacyjne podwozia i silnika - zgodnie z zaleceniami producenta i w zależności od liczby pokonanych dziur na polskich drogach.
~albertsza
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
skrzynia biegów bardzo słaba diler twierdzi ze to bardzo czesto spotykany problem pierwszy i drugi bieg najczęściejpada.pompa wtrysków ciekła regeneracja bardzo kosztowna.
~pio5521
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
w trasie nigdy mnie nie zawiódł, usterki to amortyzator przedni (wylał się )wymiana obydwu , wymiana kompletnego sprzęgła (zaczęło ślizgać) ogólnie dobrze
~Eniu 111
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Żadnych awarii nie miałem .Polecam wszystkim te autko szczególnie tym którzy mają dylemat między Galaxy ,Sharan czy inne.
~wojslaw@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
W trasie nie stanął. Bez synchronizacji skrzyni dało się jeździć. A więc nie mogę mieć do niego zbytnich pretensji.
~Dagmara
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Podczas ponad prawie 30 tyś km przejechanych tym autem spalił mi się tylko alternator, tzn szczotki. Po za tym nic.
~wojtek 64
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
Korozja!!! Sprawdzajcie stan tylnych drzwi pod uszczelkami, delikatna korozja koło zamka tylnej klapy, korodują ramiona wycieraczek.

Usterki Hyundai Trajet

Hyundai Trajet – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~el.jot
Minivan 2.0 CRD i 112KM 82kW
tu zdecydowanie lepiej. praktycznie nic poważnego się nie zdarzyło.