Lista ocen Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW 2018-2020 (21) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ms2
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Mógłby być mocniejszy ale w zupełności daje radę. Trwały ,cichy przy umiejętnej jeździe nie ma się co czepiać mimo często spotykanej krytyce,nie jest to na pewno samochód do wyścigów ale naprawdę można się sprawnie i żwawo przy umiejętnej jeździe . Przy wyprzedzaniu wystarczy zredukować np. do 4 a nawet 5 biegu na autostradzie i da się wyprzedzić inne auta bez problemu , nikt na autostradzie nie jeździ na 3 biegu chyba że jest się takim...
~Dobrzan86
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Trzeba po prostu wiedzieć co się kupuje. Wiadomo, żę przy 1,5 tonowym klocku 132KM nie rzuci nikogo na kolana, ale jeżeli ktoś nie ma ciśnienia, żeby być zawsze pierwszy w starcie ze śwaiteł, to więcej nie potrzeba. W 9/10 przypadków sytuacji zachodzących na drodze więcej mocy nie potrzeba. Powyżej 4tyś. obrotów silnik jest żwawszy, więc przy wyprzedzaniu redukcja o 2 biegi wskazana.
~Dov
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Jeżdżę długo raczej zwykłe wozidła raczej nowe. Zawsze 1.6 8 albo 16 v nie wiem co to turbina. Jestem przyzwyczajony do takich silników, wiem co mogą. Ten jest trochę dziwny. Jakoś buczy marudzi. Ale jak się wyczołga powyżej 3.5 tys obrotów to w przeciętnej sytuacji na drodze bez jakiś dodakowych ciężarów jest fajnie. Tylko biegi nisko trzymać i olewać ekoniankę.
~Max
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Jednostka bezawaryjna, dobre wyciszenie. Silnik bez turbo, więc nikt nie powinien spodziewać się ,że tym autem można się ścigać. Przy normalnej eksploatacji daje radę zarówno jako auto miejskie, jaki i przy długich trasach autostradowych, przy pełnym obciążeniu.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Nie wiem kto to wymyślił, ale nie powinno mieć miejsca. Na 1, 2 przyspiesza a po wrzuceniu 3 jakby stał w miejscu. Nie pomaga nawet kręcenie do wysokich obrotów. Silnik pracuje bezwibracyjnie i jest nieźle wyciszony.
~Opksp
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Silnik ok 1.6 132km sprawdza się do miasta...W trasę trochę przy słaby...Ale wiedziałem co biorę...Miałem ściśle określone kryteria...możliwie prosty i niezawodny motor który sprawdzi się w mieście 2/3 miasto A 1/3 trasa..
~Marek
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Zdecydowanie z słaby jak na taki pojazd i wagę. Szczególnie dotkliwy przy wyprzedzaniu ! dopiero od 4 tys się zbiera, w połączeniu z 6 biegową skrzynią biegów niekorzystny moment
~Camillo
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Pracuje jak pszczółka, trochę śmiesznie ale się przyzwyczaję oczywiście przy otwartej masce . Ten mój trochę zamulony ale może dlatego że przesiadłem się z większego.
~Jarek z Piotrkowa Trybunalskiego
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Generalnie daje radę. Choć nie da się ukryć, jest niedosyt. Jeśli chcesz być mistrzem świateł, to będziesz rozczarowany. Do spokojnej jazdy super.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
~Jarek z Piotrkowa Trybunalskiego
SUV Facelifting 1.6 GDi 132KM 97kW
Mam 45 lat. Wyleczyłem się dawno z piłowania od jednych świateł do drugich. Ważniejsza jest dla mnie przyjemność z jazdy.
Hyundai Tucson III SUV Facelifting