Ocena kierowcy - Hyundai Tucson III SUV Facelifting

Starej, 2 lata temu
Silnik 2.0 CRDi 185KM 135kW
Rok produkcji 2019
Hyundai Tucson III SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 135kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelacyjny - dobre osiągi. Jak na tą moc i wagę auta mało pali przy tym jest mocny i elastyczny
Inne : Brak
Auto rewelacyjnie. Dobrze się prowadzi. Kamery 360 stopni rewelacja. Rewelacyjne światła ledowe z doświetlaniem zakrętów. System audio Krell wraz z nawigacją. Auto posiada wszystkie topowe systemy które sprawują się rewelacyjnie. A system wychowania przed przeszkodą uratował mnie kilka razy. Rewelacyjna bezproblemowa skrzynia automatyczna 8 biegowa może nie jest demonem w porównaniu z dwusprzegłowymi skrzyniami. Biegi zmienia płynnie oni szarpie.
Bardzo dynamiczny, 400 nam, przy spokojnej jeździe mało pali. VW jest w d.... W porównaniu z tą jednostką. DPF bez problemów.
Nowa hydrokinetyczna skrzynia ośmio biegowa zmienia biegi rewelacyjnie i płynnie
Auto bardzo stabilne na zakrętach. Dobrze tłumi nierówności.
Ok. Nie mam rys. Położyłem powłokę ceramiczną.
Kamery 360 stopni nic dodać nic ująć
Wysoka jakość i spasowanie. Czytelne wskaźniki, system audio Krell rewelacyjnie działa. Wszystko na swoim miejscu
Grzana kierownica rewelacja. Grzane i wentylowane fotele. Klima dwustrefowa bez zarzutu.
Bardzo dobry komfort. Siedzenia wygodne - wentylowane i podgrzewane.
Dobre wyciszenie.
Przeglądy gwarancyjne w okolicach 1000 zł
Auto ma prawie wszystko na wyposażeniu. Jedynie co mi brakuje to pamięć foteli.
Auto bezawaryjne, bardzo dobrze się sprawuje, nie rozumiem, zarzutów typa który dał negatywną ocenę, chyba jakiś skodziarz. Napęd rewelacyjny na cztery koła. Miałem okazję go sprawdzić. Auto trzyma się drogi. A zawieszenie jest ciche i komfortowe
Brak usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDi 185KM 135kW [l/100km]