Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2015-2018 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Oto lista którą do tej pory robiłem: - 50 tyś - tylne amortyzaroy się wybiły - bardzo dziwne szczególnieże jeździłem głównie po asfalcie - 40 tyś - przekładnia kierownicza - gwarancja - 110 tyś - rozleciało się łożysko w lewymprzednim kole - 100 tyś - zatrzaśnięte tylne drzwi pasażera - awaria zamka (bardzo kłopotliwa naprawa ASO nie dąło rady pozostało skorzystanie z innego serwisu i wycinanie boczka z wymianą kompletnego zamka + nowy...
~Sebastian
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Tutaj jedna gwiazdka a to głównie za ten silnik za naprawę któego penie brubo zapłacę - ale nie zamierzam teraz zmieniac samochodu także jakoś to przeboleję. W mojej ocenie nie powinno to być dopuszczalne żeby przy przebiegu 150tyś trzeba było już dokonywać kapitalnego remontu. Nie po to kupiłem nowy samochód za 90tyś i dbałem o niego regularnie żeby zaledwie po niespełna 7 latach spokojnego użytkowanie remontować silnik.
~kiler
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jest 4 raz na serwisie usterki co jedna to poważniejsza 1-zamek.2-cały pas z czujnikami. 3-padło wspomaganie kierownicy a co jeszcze to napisze następnym razem. Pozdrawiam wszystkich co są zadowoleni i tych co mają podobne problemy z tym modelem.
~k6ainolop
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Zobaczymy co się stanie z tym sprzęgłem (opis przy skrzyni biegów). Jak na razie serwis mówi że ten typ tak ma.
~tazunio
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Do przebiegu 11000km: - wymienione halasujace sprzeglo (na gwarancji) - wymienione oba przednie lozyska (na gwarancji)).
~LukaszWiernyKlientMarki
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Skrzynia biegów padła po 45.000 km. Blacha rdzewieje po 2 latach - tak samo jak w poprzednich i30.
~k6ainolop
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie wystąpiły chyba że to co pisałem wyżej można uznać za poważne usterki.
~Anna
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Awaria silnika po 5 latach od zakupu. ( Auto kupione nowe w salonie )
~Tadeusz
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie było poważnych usterek. Ale samochód dopiero ma 48 tys km przebiegu.
~donstef
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Brak. Wszystko działa i oby tak dalej.
Hyundai Tucson III SUV