Ocena kierowcy - Hyundai Tucson III SUV

Silnik 2.0 CRDI 136KM 100kW
Rok produkcji 2017
Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : nieprawda, że w suvie wystarczy naped na 1 os
ladny wygląd, swietny napęd 4/4, który wbrew pozorom pomaga na mokrym ale i start spod swiatel jest świetny nawet na suchym -nie ma mielenia kolami. A jest lato, aż nie mogę doczekać się zimy.Napęd bralem, bo przy ciężkiej przyczepie bardzo pomaga, choć jeszcze nie ciągałem
bardzo cichy, ciągnie praktycznie od 1600-1700, poniżej ma tendencję do zawahania ,pewnie czeka na turbinę i do tego wystarczająco oszczedny
dość krotki skok, lekko, precyzyjnie, zmieniam biegi nadgarstkiem przelozenia ok
jakby mi ktoś wcześniej powiedział, że można gonić/uciekać po gorach z takimi autami jak audi a4 czy mondeo w wersjach mocniejszych od mojego to bym nie uwierzyl, a przy padającym deszczu były bez szans oczywiście dobrą robotę robil silnik i kola 245/45/19
fotele super ,wszystko pod reką, audio ok, nie mam się do czego przyczepić - no dźwięk silnika mogby być bardziej rasowy. Cisza -samochod slychać w zasadzie przy przyśpieszaniu w miescie, na autostradzie do 160 jest tylko szum opon, ale nawet wtedy można szeptac
wszystko jest tak jak chcialem
klima chlodzi szybko i wydajnie
przestrzenie wszędzie pelno, przed zakupem testowałem chyba wszystkie suvu w zbliżonym wymiarze, chyba tylko ateca z przodu wydawała się przestronniejsza, ale nie ta cena i skrzypiała i w srodku i klapa bagaznika
pisalem
gwarancja serwisowa bezapelacyjnie najlesza spalanie ok 130-140 na autostradzie 7.8-8.0 150-160 j.w. 8.2-8.3 180 j.w 9.5 miasto 7.2-7.7 zależy od dlugosci odcinkow góry dynamicznie 7.8, spokojnie zwawo max 7.0 jazda w norm. trasie do 130 płynnie zgodnie ze wskazaniami samochodu 4.7-4.8 miasto płynnie nocą 5.5 w spalaniach są inne wartości, bo nigdy nie zrobiłem zbiornika w trasie jednego typu /autostrada,miasto, trasa zwykla/
nikt nie oferuje tyle za tak mało maja wersja katalogowo 143, bez problemu można kupic za 130, a dostałem za 117
brak
tym bardziej brak