Ocena kierowcy - Hyundai Tucson III SUV

Silnik 2.0 CRDI 136KM 100kW
Rok produkcji 2016
Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Ogólne wrażenie po trzech latach
Inne : System inforozrywki czasami ma humory. Np nie pokazuje niektórych nazw telefonów odbieranych przy sparowaniu z iphonem tylko numer ale to drobiazg.
Super auto jak na produkt koreański. Wygodne. Rodzinne. Dobrze wykonane. Jakosc plastików jest tylko słaba bo to produkt budżetowy a nie premium ale ich spasowanie jest na najwyższym poziomie. Ostatnie kilkanaście lat jeżdżę takimi markami jak bmw, audi, saab. Wszystkie kupione jako kilkuletnie. To pierwsze moje auto kupione nowe w sklepie i jestem naprawdę niesamowicie zaskoczony jaki postęp zrobił Hyundai w tym modelu. Brawo!
Idealny kompromis pomiędzy osiągami, potrzebami rodzinnymi i spalaniem. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego ale jeździ jak 2.0 tdi audi. Pali może 0,5 litra więcej ale chyba bryła nadwozia ma znaczenie (audi kombi).
Dziala. Sterowana manualnie :)
Dobry. Naprawdę wystarczający. Dobrze tłumi nierówności. Do bmw mu daleko ale to ma być auto rodzinne a nie rajdówka.
Przestronna jak na gabaryty auta
Ma szyby przez które wszystko widać. Do tylu widoczność poprawia kamera
Duże czytelne guziki. Dotykowa nawigacja.
Bardzo dobrze
Komfortowy dla rodziny 2+2
Do prędkości dozwolonych w Polsce jest bardzo dobrze wyciszonym suvem. Trzeba pamietać że to nie jest limuzyna tylko duża bryła suva i hałas będzie nieznacznie bardziej odczuwalny.
Serwis bardzo dobrze się do tej pory sprawuje. Musze pochwalić firmę sabat w lublinie.
Nie spodziewałem się że bede tak zadowolony z zakupu nowego auta bo jestem zagorzałym przeciwnikiem kupowania nowych aut.
Jedna wymiana w ramach akcji serwisowej tulei z tyłu i system inforozrywki nie czytał karty sd z mapa po wymianie szyby czołowej co było naprawione w ramach gwarancji.
Nic do tej pory. Olej i klocki. Tyle.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDI 136KM 100kW [l/100km]

8,1