Lista ocen Hyundai Tucson IV SUV HEV (10) - Całokształt

~TOMASZ- ARCH
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
ZAJEBISTE AUTO . CAŁE ŻECIE AUDI I AUDI. CHOCIAŻ I TAK BYM KUPIŁ AUDI - CÓŻ BEZ TEGO WYPOSAŻENIA. FULL NLINE CO BYŁO TYLKO BEZ PLUGIN. - ALE ZA TĄ KWOTĘ TO CUDO. HYBRYDA WYPASIONA Z POWIĘKSZONYM AKU. PRAWIE 2 X NIŻ W TOYOCIE - PO ZJEŹDZIE Z SAN MARINO - NAŁADOWANY CAŁY AKUMULATOR - PRZEJECHAŁEM NA NIM PRAWIE 12 KM. SPALANIE AUTOSTRADY AUSTRA I WŁOCHY - ŚREDNIA 5,4. UDAŁO MI SIĘ ZEJŚĆ NA 3,5 PRZY GŁASKANIU. AUTO POLECAM ZA 210.000 Z...
~Seba3D
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jestem pozytywnie zaskoczony, 11 lat w grupie VAG. Nie żałuje :). Komfortowe auto do 150 km/h powyżej już zaczynają się robić głośno a spalanie 10 litrów. Jeśli potrafisz jeździć ECO w spokojnie 5,5l w mieście jest do osiągniecia, a mój rekord 4,4 litra . Trzeba przyzwyczaić się do plastikologii ale dopiero poniżej kolan :) Jeśli chodzi o wyświetlacze i płynność poruszania się po systemach VAG może się uczyć
~Hubert
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jestem bardzo zadowolony z pojazdu, rewelacyjny układ hybrydowy dające duże oszczędności w codziennym użytkowaniu głównie w trasie (co nie jest tak oczywiste w przypadku hybrydy). Na pochwałę zasługuje skrzynia biegów. Hyundai nie zastosował skrzyni CVT, tylko 6 stopniowy automat, który radzi sobie perfekcyjnie. Prowadzi się pewnie, stabilnie, bezpiecznie. To pierwsza "hybryda" która nie wyje mi podczas przyspieszania!
~Janek
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Ogólnie całkiem udane auto. Wyciszenie całkiem ok, zawieszenie dość komfortowe. Spalanie po 1,5 tys km wyszło 6,5l, z czego 40% to trasa. Spodziewałem się większego jak na te gabaryty i masę, wiec miłe zaskoczenie. Bak mógł by być trochę większy, ale nie ma tragedii. Dzięki tej hybrydzie auto ładnie się zbiera. Tylna wycieraczka to fajny bajer ale zero praktyczności.
~Seba
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
To mój pierwszy koreańczyk. Generalnie rozważałem BMW X1/X3, Audi Q3 Sportsback, Toyotę RAV4, Seata Atecę oraz Mercedesa GLC. Tucsonem pojechałem na przejażdżkę jako przedostatnim samochodem, zaraz po RAV4. Teraz już wiem czemu w salonie Hyundaia odsyłają najpierw na jazdę RAVKą :) Tucson to petarda! Posiadam wersję Executive.
~Olej
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Dobrze wykonany, dużo przestrzeni w środku i bagażniku, sprawny układ napędowy - niezła reakcja i sensowne spalanie. Jedynie do czego można mieć zastrzeżenia to skrzynia i jej szybkość działania ale i tak jest sporo lepiej niż w hybrydowych Toyotach
~rsieczkowski
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Ogólnie auto jest niezłe, dizajnerzy można powiedzieć odlecieli. Wydaje mi się, że obecnie nie ma konkurencji w swojej klasie odnośnie stosunku jakość/cena. Po przejechaniu pierwszych 3tyś km mogę powiedzieć, że jest nieźle, ale....
~Mikser
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Po przesiadce z lexusa nx jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia wykonania i prowadzeniem tego samochodu
~wojtek19733
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Po 1000 km zepsuty radar,3 dni w serwisie,teraz oczekiwanie na nowy.
~Leon
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Akustyka pojazdu nie pozwala mi dać więcej.
Hyundai Tucson IV SUV HEV