Oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV

Oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV

~TOMASZ- ARCH
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
ZAJEBISTE AUTO . CAŁE ŻECIE AUDI I AUDI. CHOCIAŻ I TAK BYM KUPIŁ AUDI - CÓŻ BEZ TEGO WYPOSAŻENIA. FULL NLINE CO BYŁO TYLKO BEZ PLUGIN. - ALE ZA TĄ KWOTĘ TO CUDO. HYBRYDA WYPASIONA Z POWIĘKSZONYM AKU. PRAWIE 2 X NIŻ W TOYOCIE - PO ZJEŹDZIE Z SAN MARINO - NAŁADOWANY CAŁY AKUMULATOR - PRZEJECHAŁEM NA NIM PRAWIE 12 KM. SPALANIE AUTOSTRADY AUSTRA I WŁOCHY - ŚREDNIA 5,4. UDAŁO MI SIĘ ZEJŚĆ NA 3,5 PRZY GŁASKANIU. AUTO POLECAM ZA 210.000 Z...
~Seba3D
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jestem pozytywnie zaskoczony, 11 lat w grupie VAG. Nie żałuje :). Komfortowe auto do 150 km/h powyżej już zaczynają się robić głośno a spalanie 10 litrów. Jeśli potrafisz jeździć ECO w spokojnie 5,5l w mieście jest do osiągniecia, a mój rekord 4,4 litra . Trzeba przyzwyczaić się do plastikologii ale dopiero poniżej kolan :) Jeśli chodzi o wyświetlacze i płynność poruszania się po systemach VAG może się uczyć
~rsieczkowski
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Ogólnie auto jest niezłe, dizajnerzy można powiedzieć odlecieli. Wydaje mi się, że obecnie nie ma konkurencji w swojej klasie odnośnie stosunku jakość/cena. Po przejechaniu pierwszych 3tyś km mogę powiedzieć, że jest nieźle, ale....
~Olej
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Dobrze wykonany, dużo przestrzeni w środku i bagażniku, sprawny układ napędowy - niezła reakcja i sensowne spalanie. Jedynie do czego można mieć zastrzeżenia to skrzynia i jej szybkość działania ale i tak jest sporo lepiej niż w hybrydowych Toyotach
~Seba
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
To mój pierwszy koreańczyk. Generalnie rozważałem BMW X1/X3, Audi Q3 Sportsback, Toyotę RAV4, Seata Atecę oraz Mercedesa GLC. Tucsonem pojechałem na przejażdżkę jako przedostatnim samochodem, zaraz po RAV4. Teraz już wiem czemu w salonie Hyundaia odsyłają najpierw na jazdę RAVKą :) Tucson to petarda! Posiadam wersję Executive.
~Janek
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Ogólnie całkiem udane auto. Wyciszenie całkiem ok, zawieszenie dość komfortowe. Spalanie po 1,5 tys km wyszło 6,5l, z czego 40% to trasa. Spodziewałem się większego jak na te gabaryty i masę, wiec miłe zaskoczenie. Bak mógł by być trochę większy, ale nie ma tragedii. Dzięki tej hybrydzie auto ładnie się zbiera. Tylna wycieraczka to fajny bajer ale zero praktyczności.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson IV SUV HEV
~Hubert
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jestem bardzo zadowolony z pojazdu, rewelacyjny układ hybrydowy dające duże oszczędności w codziennym użytkowaniu głównie w trasie (co nie jest tak oczywiste w przypadku hybrydy). Na pochwałę zasługuje skrzynia biegów. Hyundai nie zastosował skrzyni CVT, tylko 6 stopniowy automat, który radzi sobie perfekcyjnie. Prowadzi się pewnie, stabilnie, bezpiecznie. To pierwsza "hybryda" która nie wyje mi podczas przyspieszania!
~wojtek19733
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Po 1000 km zepsuty radar,3 dni w serwisie,teraz oczekiwanie na nowy.
~Mikser
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Po przesiadce z lexusa nx jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia wykonania i prowadzeniem tego samochodu
3,8
~Leon
SUV HEV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Troszkę głośny w wyższych obrotach , ale nie ma co się czepiać. Jakby skrzynia pracowała szybciej to na 100% nie byłoby rzadziej głośno. No i opóźnienie na pedał gazu troszkę za duże - trzeba się przyzwyczaić. (Silnik)
Hyundai Tucson IV SUV HEV