Oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV

Oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Tucson IV SUV HEV

~Olej
Hyundai Tucson IV
Dobrze wykonany, dużo przestrzeni w środku i bagażniku, sprawny układ napędowy - niezła reakcja i sensowne spalanie. Jedynie do czego można mieć zastrzeżenia to skrzynia i jej szybkość działania ale i tak jest sporo lepiej niż w hybrydowych Toyotach
~Seba
Hyundai Tucson IV
To mój pierwszy koreańczyk. Generalnie rozważałem BMW X1/X3, Audi Q3 Sportsback, Toyotę RAV4, Seata Atecę oraz Mercedesa GLC. Tucsonem pojechałem na przejażdżkę jako przedostatnim samochodem, zaraz po RAV4. Teraz już wiem czemu w salonie Hyundaia odsyłają najpierw na jazdę RAVKą :) Tucson to petarda! Posiadam wersję Executive.
~Janek
Hyundai Tucson IV
Ogólnie całkiem udane auto. Wyciszenie całkiem ok, zawieszenie dość komfortowe. Spalanie po 1,5 tys km wyszło 6,5l, z czego 40% to trasa. Spodziewałem się większego jak na te gabaryty i masę, wiec miłe zaskoczenie. Bak mógł by być trochę większy, ale nie ma tragedii. Dzięki tej hybrydzie auto ładnie się zbiera. Tylna wycieraczka to fajny bajer ale zero praktyczności.
~Hubert
Hyundai Tucson IV
Jestem bardzo zadowolony z pojazdu, rewelacyjny układ hybrydowy dające duże oszczędności w codziennym użytkowaniu głównie w trasie (co nie jest tak oczywiste w przypadku hybrydy). Na pochwałę zasługuje skrzynia biegów. Hyundai nie zastosował skrzyni CVT, tylko 6 stopniowy automat, który radzi sobie perfekcyjnie. Prowadzi się pewnie, stabilnie, bezpiecznie. To pierwsza "hybryda" która nie wyje mi podczas przyspieszania!
~wojtek19733
Hyundai Tucson IV
Po 1000 km zepsuty radar,3 dni w serwisie,teraz oczekiwanie na nowy.
~Mikser
Hyundai Tucson IV
Po przesiadce z lexusa nx jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia wykonania i prowadzeniem tego samochodu
Hyundai Tucson IV SUV HEV