Oceny Infiniti Q50 II Sedan 2.0t 211KM 155kW 2017-2018

Infiniti Q50 II Sedan 2.0t 211KM 155kW 2017-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Infiniti Q50 II Sedan 2.0t 211KM 155kW 2017-2018

~Tomasz
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Auto wyróżnia się agrezywną linią nadwozia, masywnymi przetłoczeniami, oraz lampami, które niczym przymrużone oczy spoglądają na kierowców przed nim w ich lusterkach! Skrzynia i zawieszenie pracują bardzo dobrze, uważam że jest to dobra alternatywa dla wszystkich europejskich marek. Subiektywnie uważam, że Infiniti mają jedne z naładniejszych wnętrz spośród aut dostępnych na polskim rynku. Fotele, pozycja. widoczność. kierownica, wszystko...
~InRight
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Dla mnie najlepszy samochód w tej klasie. Bijący na głowę konkurencję z Niemiec choć ma trochę z nimi wspólnego za sprawą silnika :). Szkoda, że nie spotkał się z cieplejszym przyjęciem. Jednak ciężko zachęcić nas do spróbowania czegoś nowego. Świetny silnik, prowadzenie i dużo miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów. Samochód pomimo dość małego silnika pozwala poszaleć przy wyłączonej kontroli trakcji. Skrzynia biegów perfekcyjna. Dwa...
~HighT
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Komentarz po pół roku użytkowania. Oceniam 4/5 choć w żadnym razie nie żałuję zakupu. Ten samochód daje niesamowitą frajdę z jazdy, jest nietuzinkowy i świetnie wykonany. Niestety, jeśli chodzi o multimedia został trochę w tyle. Na minus również niestety wyciszenie powyżej 130 km/h, dość mały bagażnik i spalanie.
~Stanislaw
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Samochód super pod każdym względem według moich potrzeb. Z tylu miejsca mało, szczególnie złe wrażenie robi wysoki i szeroki tunel ale w moim przypadku tylne siedzenia zawsze są puste. Bagażnik - przestrzeń bagażowa duża (500 ltr) lecz dostęp utrudniony przez mały otwór ( dla mnie mankament bez znaczenia) W wersji Premium brak mi tylko sygnalizacji martwego pola w lusterkach oraz kamery 360 stopni.
~Stanislaw
~zooloos
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Po pierwszych kilku tyś.km ciężko jest się czegokolwiek przyczepić. Auto bardzo komfortowe, jak na moje potrzeby wystarczająco dynamiczne, a w trybie Sport daje niesamowitą frajdę z jazdy. W porównaniu z poprzednim autem (A6 C6) znacznie mniej miejsca w środku, pomimo bardzo zbliżonych gabarytów. Jak na rodzinne auto bagażnik trochę mały, mógłby być problem ze zmieszczeniem wózka.
Dziennik kosztów dla Infiniti Q50 II Sedan 2.0t 211KM 155kW
10,3
~Tomasz
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Niezawodne, piękne, niepospolite auto. Według mnie lepsza jakość wykonania niż w Mercedesie czy BMW.
~Bartek
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Piekna linia nadwozia bardzo agresywna. Masywne 19 calowe felgi dodają uroku. W środku wszystko na najwyższym poziomie, fotele wygodne a masa dostępnych funkcji bardzo prosta w obsłudze.
3,6
~japoniec
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Samochód jest alternatywą dla europejskich beemek, merców, audi i volvo. Bardzo podobny stylem do Lexusa i do tej filozofii mu najbliżej.
~Pawel
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Odpowiedni do auta , fajnie się zbiera. W trasie potrafi mało spalić (Silnik)
Infiniti Q50 II Sedan