Oceny Infiniti Q50 II Sedan

Oceny Infiniti Q50 II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Infiniti Q50 II Sedan

~InRight
Infiniti Q50 II
Dla mnie najlepszy samochód w tej klasie. Bijący na głowę konkurencję z Niemiec choć ma trochę z nimi wspólnego za sprawą silnika :). Szkoda, że nie spotkał się z cieplejszym przyjęciem. Jednak ciężko zachęcić nas do spróbowania czegoś nowego. Świetny silnik, prowadzenie i dużo miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów. Samochód pomimo dość małego silnika pozwala poszaleć przy wyłączonej kontroli trakcji. Skrzynia biegów perfekcyjna. Dwa...
~zooloos
Infiniti Q50 II
Po pierwszych kilku tyś.km ciężko jest się czegokolwiek przyczepić. Auto bardzo komfortowe, jak na moje potrzeby wystarczająco dynamiczne, a w trybie Sport daje niesamowitą frajdę z jazdy. W porównaniu z poprzednim autem (A6 C6) znacznie mniej miejsca w środku, pomimo bardzo zbliżonych gabarytów. Jak na rodzinne auto bagażnik trochę mały, mógłby być problem ze zmieszczeniem wózka.
~Mateusz
Infiniti Q50 II
Właśnie stuknął mi rok użytkowania. W tym czasie zrobiłem 57.000 km i z każdym kilometrem cieszę się dobrej decyzji o zakupie ;-)
~Bartek
Infiniti Q50 II
Piekna linia nadwozia bardzo agresywna. Masywne 19 calowe felgi dodają uroku. W środku wszystko na najwyższym poziomie, fotele wygodne a masa dostępnych funkcji bardzo prosta w obsłudze.
~japoniec
Infiniti Q50 II
Samochód jest alternatywą dla europejskich beemek, merców, audi i volvo. Bardzo podobny stylem do Lexusa i do tej filozofii mu najbliżej.
~rycek
~Wojtekw
Infiniti Q50 II
Mega dynamika, aksmamitność, piękne brzmienie V6-ki. (Silnik)
Infiniti Q50 II Sedan