Lista ocen Iveco Daily II (24)

~Tomasz24Ostrowiec
Furgon 2.8 TD 134KM 99kW
ogolnie jest to dobry samochod i jestem z niego zadowolony do tej porty nie mialem z nim zadnych problemow i zawsze dowiozl mnie na czas, nie mam zadnych problemow z odpalaniem w zime a wiec polecam ja go oceniam na dobra 4
3,6
~Robsik
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Wół roboczy, ale niezawodny i niewiele pali. Mam dwa takie same i nie nażekam.
~Dawidowski Cozaczłek
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
odporny na ciężary mechanicznie ok drobiazgi trochę dokuczają prawdziwy wół roboczy ducato by wymięło
~aldo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Ogólnie samochód wypada całkiem nieźle. Co prawda nie jest to konstrukcja nowoczesna i ma kilka wad, ale na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Jest znacznie mocniejszy od MB 412d, nie wspomnę o LT46. Zużywa nieco mniej paliwa. Owszem kultura pracy oraz wykonania konkurencji jest wyższa to jednak są to pojazdy znacznie droższe. IVECO natomiast jest znacznie bardziej odporne na korozję. Swoją opinie opieram na dosyć dużym doświadczeniu z...
~Paweł
Furgon 2.4 D 80KM 59kW
miałem to auto 10 lat,przejechałem nim 550000 km. silnik nie do zdarcia,dobry olej rozrząd na czas, paliwo na dobrych stacjach niestety przy okazji droższych, (Silnik)
3,4
~Carlito
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
całkiem całkiem motor.bardzo duży przebieg ale mimo tego auto daje rade, na pusto dało sie bujnąć 130km/h a przy załadunki ponad 2tony 100km/h nie było wyzwaniem, problemy z wyciekami oleju i zostawianiem zasłony dymnej ale auto daje rade.pozdrawiam wszystkich właścicieli Iveco :) (Silnik)
~Łakomiec TiR Części Budotrans
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
Bardzo duży dostawczak, komfortowy, cicha praca silnika. Polecam
3,5
~norbert
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
jestem zadowolony,użytkowałem auto w ciężkich warunkach,50 % ciągnął lawete,spalanie średnie to 13,5 l,uważam za super,ładunku non stop ok 4 tony !!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~Asterix
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Moze i troche toporne jest na dzień dzisiejszy Iveco,nie rozpieszcza luksusem nie njest zbyt cicho w kabinie. Ale napewno jest to auto do ciezkiej pracy !!! zadymi zakopci zaklekocze a pojedzie i dojedzie zawsze. Polecam
~traker
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
Według mnie Iveco Daily jest najlepszym samochodem jeśli chodzi o przewóz dużych i ciężkich ładunków. Silnik 2.3 HPI jest po prostu świetny jest bardzo cichy(w porównaniu z poprzednim i ekonomiczny 10.5 z plandeką !!!!!!!! ) (Silnik)