Oceny Jaguar XF I Sedan Facelifting

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Jaguar XF I Sedan Facelifting

~zb
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Nietuzinkowy samochód. Ideał na Polskie drogi. Połączenie designu , elegancji i sportu. Jak dla mnie najlepszy samochód w swojej klasie. Na wstępie powiem że użytkuje auto od 2 miesięcy. Przejechałem 2000 km , póki co jestem zachwycony. testowałem Audi A6, A7, Mbenz E klasse, BMW seri 5 . Wybór padł an Jaguara. Dlaczego? Jest najładniejszym autem i najbardziej oryginalnym z nich wszystkich, ma najbardziej komfortowe zawieszenie i najlepsze...
~Grzegorz
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Czuję się w nim jak ktoś wyjątkowy, o którym myśleli inżynierowie którzy to auto projektowali. Wyjątkowo cichy i komfortowy w jeździe. Trzeba osobiście sprawdzać płyn chłodniczy bo nie ma żadnej informacji o temperaturze, a brak sygnalizuje dopiero przy prawie pustym zbiorniczku. Bardzo słaba nawigacja.
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
Piękny samochód o nietuzinkowej sylwetce, dobrze wyposażony w każdej konfiguracji o świetnej dynamice jazdy. Niestety w porównaniu do wersji sprzed liftu widać pewne kroki oszczędnościowe... Szkoda... nie powinno to mieć miejsca w Jaguarze.
~RockIsNotDead
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Kupiłem wymarzone auto ! Młode (jak dla mnie - 5 letnie), piękne, szybkie, i eleganckie. Jarałem się przez 6 miesięcy. Bardzo fajne przyspieszenie, zbyt duże spalanie w mieście, akceptowalne w trasie no i mega komfort! Zabrakło rasowego dźwięku. Kot zasługuje jednak na większy silnik niż tylko 2.0 R4... dlatego sprzedałem i kupiłem 5.0 które pali, ale przynajmniej wiem dlaczego :D
~Aw
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Duży, komfortowy, reprezentacyjny, całkiem dobrze wykończony samochód, na który zwracają uwagę ludzie na ulicach. Moim zdaniem jednak XF, jak na limuzynę klasy premium, jest dosyć głośny w środku, przynajmniej w wersji z silnikiem diesla 2,2 200KM. Dlatego daję "tylko" cztery gwiazdki.
~Dawid
Sedan Facelifting 2.2 D 163KM 120kW
Generalnie auto, ktore na pewno rzuca sie w oczy na polskich drogach, gdzie przewazaja niemieckie auta, ktore nie dorastaja Jaguarowi XF do piet jesli chodzi o luksus i jakosc wykonczenia wnetrza.

Usterki Jaguar XF I

Jaguar XF I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu