Oceny Jaguar XF I Sedan Facelifting

Najnowsze oceny Jaguar XF I Sedan Facelifting

~zb
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Jaguar XF I
Nietuzinkowy samochód. Ideał na Polskie drogi. Połączenie designu , elegancji i sportu. Jak dla mnie najlepszy samochód w swojej klasie. Na wstępie powiem że użytkuje auto od 2 miesięcy. Przejechałem 2000 km , póki co jestem zachwycony. testowałem Audi A6, A7, Mbenz E klasse, BMW seri 5 . Wybór padł an Jaguara. Dlaczego? Jest najładniejszym autem i najbardziej oryginalnym z nich wszystkich, ma najbardziej komfortowe zawieszenie i najlepsze...
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
Jaguar XF I
Piękny samochód o nietuzinkowej sylwetce, dobrze wyposażony w każdej konfiguracji o świetnej dynamice jazdy. Niestety w porównaniu do wersji sprzed liftu widać pewne kroki oszczędnościowe... Szkoda... nie powinno to mieć miejsca w Jaguarze.
~RockIsNotDead
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Jaguar XF I
Kupiłem wymarzone auto ! Młode (jak dla mnie - 5 letnie), piękne, szybkie, i eleganckie. Jarałem się przez 6 miesięcy. Bardzo fajne przyspieszenie, zbyt duże spalanie w mieście, akceptowalne w trasie no i mega komfort! Zabrakło rasowego dźwięku. Kot zasługuje jednak na większy silnik niż tylko 2.0 R4... dlatego sprzedałem i kupiłem 5.0 które pali, ale przynajmniej wiem dlaczego :D
~Aw
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Jaguar XF I
Duży, komfortowy, reprezentacyjny, całkiem dobrze wykończony samochód, na który zwracają uwagę ludzie na ulicach. Moim zdaniem jednak XF, jak na limuzynę klasy premium, jest dosyć głośny w środku, przynajmniej w wersji z silnikiem diesla 2,2 200KM. Dlatego daję "tylko" cztery gwiazdki.
~warto
Sedan Facelifting 2.2 D 190KM 140kW