Oceny Jaguar XF I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Jaguar XF I

Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Jaguar XF I
Bezproblemowy serwis .Będąc na wakacjach na południu kraju,wystąpił awaryjny tryb pracy silnika.Zapytałem się mieszkańców małej wsi,gdzie mógłbym uzyskać pomoc.Wskazano mi mechaniczny zakład,taki zwykły,których jest wiele.Mechanik przyniósł modem z dużym wyświetlaczem,i w ciągu paru minut zdiagnozował po wyświetlonych błędach usterkę.Przez internet,na Allegro zamówiłem pokrywę zaworów,którą za niewielkie pieniądze dostarczano następnego...
~Slawek
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Jaguar XF I
Gwarancja 5 lat to lipa. Beznadziejny sieć serwisowa w Polsce, po stwierdzeniu głośnej pracy układu napędowego w ramach gwarancji wymieniono wał napędowy w autoryzowanym serwisie w Bielsku Białej. Wymiana nic nie dała, kolejnym krokiem miała być wymiana tylnego mostu i tu ściana, testy, wizyta "specjalisty"importera i na koniec stwierdzenie, że porównano moje auto z trzema innymi i w każdym tylny most wibruje i hałasuje. Wniosek Jaguar XF w...
~zb
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Jaguar XF I
Nietuzinkowy samochód. Ideał na Polskie drogi. Połączenie designu , elegancji i sportu. Jak dla mnie najlepszy samochód w swojej klasie. Na wstępie powiem że użytkuje auto od 2 miesięcy. Przejechałem 2000 km , póki co jestem zachwycony. testowałem Audi A6, A7, Mbenz E klasse, BMW seri 5 . Wybór padł an Jaguara. Dlaczego? Jest najładniejszym autem i najbardziej oryginalnym z nich wszystkich, ma najbardziej komfortowe zawieszenie i najlepsze...
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
Jaguar XF I
Piękny samochód o nietuzinkowej sylwetce, dobrze wyposażony w każdej konfiguracji o świetnej dynamice jazdy. Niestety w porównaniu do wersji sprzed liftu widać pewne kroki oszczędnościowe... Szkoda... nie powinno to mieć miejsca w Jaguarze.
~RockIsNotDead
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Jaguar XF I
Kupiłem wymarzone auto ! Młode (jak dla mnie - 5 letnie), piękne, szybkie, i eleganckie. Jarałem się przez 6 miesięcy. Bardzo fajne przyspieszenie, zbyt duże spalanie w mieście, akceptowalne w trasie no i mega komfort! Zabrakło rasowego dźwięku. Kot zasługuje jednak na większy silnik niż tylko 2.0 R4... dlatego sprzedałem i kupiłem 5.0 które pali, ale przynajmniej wiem dlaczego :D
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Jaguar XF I
Samochód niezwykle wygodny, świetnie wygłuszony, pozwalający na dynamiczną jazdę z większymi prędkościami (pow.160km/h) spokojnie słuchając radia bez konieczności zagłuszania hałasu. Ponadto silnik 211KM zapewniający przyzwoitą dynamikę jazdy przy umiarkowanym zużyciu paliwa.

Usterki Jaguar XF I

Jaguar XF I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~milet
Sedan 3.0D V6 S 275KM 202kW
Jaguar XF I
Samochód, który robi wrażenie. Po ponad 6 latach na rynku praktycznie KAŻDY przystaje, by podziwiać muskularną sylwetkę "kota". W nietypowym kolorze Pearl Grey efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. Wnętrze robi równie dobre wrażenie - tym bardziej, że po prawie 5 latach użytkowania wygląda jak nowe. No a jazda to czysta przyjemność!
~Aw
Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW
Jaguar XF I
Duży, komfortowy, reprezentacyjny, całkiem dobrze wykończony samochód, na który zwracają uwagę ludzie na ulicach. Moim zdaniem jednak XF, jak na limuzynę klasy premium, jest dosyć głośny w środku, przynajmniej w wersji z silnikiem diesla 2,2 200KM. Dlatego daję "tylko" cztery gwiazdki.
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Jaguar XF I
Samochód świetnie spisujący się w każdych warunkach, dający olbrzymią przyjemność z jazdy. Ponadto (może poza Lexusem) jedyny wybór dla tych, którzy nie chcą jeździć tym, co wszyscy, czyli jedną z 3 niemieckich marek. Mniej popularny, więc bardziej prestiżowy. Polecam wszystkim, którzy chcą się wyróżniać, ale nie w nachalny, krzykliwy, szpanerski sposób.
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Jaguar XF I
Samochód naprawdę daje frajdę z jazdy. Do tego przepiękna linia nadwozia... o prestiżu nie wspomnę. Jednak dla mnie najważniejsze to jego sportowe możliwości czyli napęd na tył i możliwość pełnego wyłączenia DSC.