Ocena kierowcy - Jaguar XF I Sedan Facelifting

zb, 9 lat temu
Silnik 2.2 D 200KM 147kW
Rok produkcji 2014
Jaguar XF I Sedan Facelifting 2.2 D 200KM 147kW od 2012 - Oceń swoje auto
Nietuzinkowy samochód. Ideał na Polskie drogi. Połączenie designu , elegancji i sportu. Jak dla mnie najlepszy samochód w swojej klasie. Na wstępie powiem że użytkuje auto od 2 miesięcy. Przejechałem 2000 km , póki co jestem zachwycony. testowałem Audi A6, A7, Mbenz E klasse, BMW seri 5 . Wybór padł an Jaguara. Dlaczego? Jest najładniejszym autem i najbardziej oryginalnym z nich wszystkich, ma najbardziej komfortowe zawieszenie i najlepsze wykończenie wraz z wyposażeniem w tej cenie. Silnik 200 km - jest całkiem dobry , w trybie D jak i Sport na skrzyni biegów przyśpiesza fantastycznie.
Silnik 2.2 200 km , przyśpiesza na łopatkach w granicach 8 sek do 100. Jest bardzo elastyczny. Brzmienie silnika jest ciekawe- trochę głośno ale ładnie mruczy.
Tutaj nic dodać nic ująć . Perfekcja. 8 biegów... 150 km/h i 2000 obrotów... brak słów. Spalanie dzięki tej skrzyni w tym aucie to po prostu fakt nie do uwierzenia.
Tak jak pisałem ... genialny. Człowiek czuje się jak za sterami samolotu... to trzeba przeżyć.
Bardzo dobra widoczność z przodu. Z tyłem gorzej ale jest kamera cofania dzięki której nawet nie patrzę w lusterko.
Doskonała. Mało jest aut z tak perfekcyjnym układem przycisków oraz ich funkcjonalnością.
Nic dodać nic ująć.
Z tyłu za mną wygodnie siedzi każda osoba . Mój wzrost 188cm
4/5 :)
Spalanie w mieście 8-9 przy spokojniej jeździe. Na autostradzie przy 140 6,0 !
Tutaj uważam że dostaje się dużo więcej niż u konkurencji za te same $$
Na razie brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 D 200KM 147kW [l/100km]