Oceny Jaguar XF II

Silniki Diesla Jaguar XF II

Najnowsze oceny Jaguar XF II

~Daniel
Sedan 2.0 i4D 180KM 132kW
Auto wygląda świetnie i wyróżnia się na tle niemieckich konkurentów. Wnętrze nie jest na poziomie Audi, nie jest też tak barokowe, jak w Mercedesie klasy E. Jakość jest ok (razi jedynie twarda obudowa tunelu środkowego). Fotele przednie - średnie. Ilość miejsca - znakomita. Przyjemność z jazdy - duża. W tej konfiguracji (diesel 2.0 180KM) nie jest to pocisk, ale jest wystarczająco żwawy, by nie narzekać (0-100km/h w 8,1 s). Auto prowadzi się...
~Jakub T.
Sedan 2.0 i4D 180KM 132kW
Czuć luksus i klasę jednak jak na taką markę jest dużo niedociągnięć, które nie powinny mieć miejsca. Spasowanie materiałów na wysokim poziomie. Jednakże po dłuższym zaznajomieniu się z samochodem wiem, że gdybym teraz go zamawiał, dobrałbym go z innymi elementami. Ale jeśli ktoś chce się wyróżnić spośród wielkiej Niemieckiej trójki, to myślę, że śmiało można pomyśleć nad tym samochodem. Technologicznie (większość jako wyposażenie dodatkowe)...
~chif
Sedan 2.0 i4P 250KM 184kW
Całkowite miłe zaskoczenie z pierwszym Jaguarem, dobrze wyciszony z eleganckim wnętrzem, od dołu przy porównaniu z dzisiejszymi Niemcami naprawdę solidnie zorganizowany. Pod maska przy jednostce 2.0 z jedna turbina o dziwo sporo miejsca, ergonomia w pełnym wydaniu.
~wwentyllo
Sedan 3.0 V6 380KM 279kW
Ten samochód daje mi niesamowitą frajdę z jazdy za każdym razem, gdy do niego wsiadam. Jest dynamiczny, nie aż tak paliwożerny jak niektórzy sądzą oraz piękny z wyglądu. Taki samochód chciałem mieć.
~Tomasz
Sedan 3.0 V6 340KM 250kW
bardzo dobre wrażenia po przejechaniu 5k (wcześniej jeździłem Saab 9.3 2009 prawie 7 lat). Jaguar XF 3.0 R-type jest fantastyczny - znakomite parametry silnika, luksusowe wnętrze (o sportowym charakterze), wyróżniający się design.
~Dawid
Sedan 2.0 i4D 180KM 132kW
mały minusik za to że telefon na bluetooth czasami zawiesza system ale zdarza się bardzo rzadko i o dziwo tylko na moim telefonie, żony telefon nie zawiesza
Dziennik kosztów dla Jaguar XF II
11,9
3,5
~Szymon
Sedan 2.0 i4D 180KM 132kW
Robi wrazenie na innych kierowcach. Przyciaga spojrzenie. W srodku ubogi, w porownaniu do bmw, mercedesa czy nawet peugeota