Lista ocen Jaguar XJ8 (23)

3,1
~mechanik
Sedan 4.0 284KM 209kW
UWAGA na Jaguara XJ8 produkcja 1998-2003. Jestem mechanikiem Servisu Jaguara od wielu lat stykam się z tą marką. Moje doświadczenie i dodatkowe informacje o tych autach wywierają na mnie tą negatywną opinię. Więc do rzeczy: Silnik V8 1. Po około 200 tyś. km. czasami nie całych ,oczywiście chodzi o silnik V8 3.2 , 4.0 , 4.0 turbo silnik do remontu - tak ,tak DO REMONTU ,a dokładnie panewki na wale korbowym (brak nadwymiarów w servisie)... (Silnik)
~XJ8
Sedan 4.2 i V8 298KM 219kW
Rewelacyjny samochód. Piękna linia nadwozia, komfort podróżowania, radość z jazdy, Miałem wiele auta i teraz mam kilka, jednak nim się jeździ super po drogach, a w warunkach zimowych i poza drogą najlepszy jest Range Rover
~ukr@op.pl
Sedan 4.2 i V8 298KM 219kW
Jezdzilem: Alfa 164, Jeep Gr. Cheeroki, Opel Omega, Mercedesy C, E, S. Z wyjatkiem Mercedesa C z 1994 r. (1,8 benz), ktory tez byl bezawaryjny, wszystkie inne byly bardziej awaryjne od Jaga. Malo awaryjna byla Alfa 164, czy ktos w to uwierzy, malo mnie obchodzi
2,2
Sedan 3.5 i V8 258KM 190kW
Zastanawiam się czy jakość obsługi jaką oferuje Jaguar w Polsce stanowi normę krajową czy ogólnoświatową ?
~Marcin
Sedan 4.0 284KM 209kW
Moim zdaniem wspaniały samochód o nietuzinkowym wyglądzie który przyciąga wzrok przechodniów jest to na pewno samochód dla indywidualisty który lubi się wynieść z tłumu
3,8
~moby dick
Sedan 4.0 284KM 209kW
zrobilem tym autem 40 000 km, dotychczas silnik rewelacja (Silnik)
~bogdan
Sedan 4.2 i V8 298KM 219kW
Jezdziłem wieloma dużymi samochodami klasy S /mercedesami ,bmw,cadi .../,ten jest inny,takie auta muszą zużywać paliwo,jednak trzyma się czołówki jest o.k. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Miłośnik Jaguarów
Sedan 3.2 237KM 174kW
Nic dodać nic ująć, pojazd dla osób chcących się wyróżnić. (Widoczność)
~andrzej
Sedan 4.0 284KM 209kW
przy wyjazdach często pasażer zasłania kierowcy prawą stronę , mała przednia szyba (Widoczność)
~antoni
Sedan 4.2 i V8 298KM 219kW
Piekna melodia silnika przy przyspieszaniu . A tak to cisza zupelna. Doskonale naglosnienie. (Wyciszenie)
Jaguar XJ8