Lista ocen Jeep Cherokee III (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Zapowietrzony wlew paliwa - tak, że żaden serwis do tej pory sobie z tym nie poradził.Trzeba mieć dużo cierpliwości przy tankowaniu Problem z zamkiem szyby uchylnej tylnych drzwi:blokuje się i nie pozwala zamknąć szyby.patent - w pilocie naciskamy guzik otwierania szyby, zamek odskakuje i można zamknąć ;) Samochodzik chwyciła rdza, po ok 5 latach, na okrągłych belkach przyprogowych, zewnętrznie zamocowanych, pod górnym światłem stopu, i...
~Bum.
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Jeżeli chodzi o trasę to bardzo dobrze. W mieście oraz przy odpalaniu czasami potrafi zgasnąć i trzeba go zapalać 2-3 razy żeby załapał. Ewentualnie jazda mogłaby być przyjemniejsza. Nie ma tego komfortu który mieliśmy np. w Ssang Yong\'u ,ale wszystkiego mieć nie można. ;)
~holbi
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Jedyne co ulega "awarii" w tym aucie to zawieszenie - nie daje rady na polskich drogach. Na szczęście części są tanie. Silnik 3,7 jest na łańcuchu więc odpada wymiana rozrządu.
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Przez 1,5 roku jedyną rzeczą jaką wymieniałem były żarówki, oleje i filtry. Uważam że to nie prawda co mówią niektórzy, że Jeepy się często psują. Naprawde nie mam na co narzekać
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Po 11 latach do wymiany były żarówki podświetlenia wnętrza i zegarów. Padła mata podgrzewania siedzenia kierowcy. Na tylnej klapie wychodzi trochę rdzy.
~Marcin gg3125552
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
zasługuje tu na pochwałe radio, ściąga wszędzie lecz zmieniarka płyt powinna być pod siedzeniem kierowcy lub pasarzera anie w bagażniku
~adamski10
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Częste usterki czujnika ABS w tylnym moście,przecierają się kable najczęściej,od ostatniej naprawy sprzed 2 lat mam spokój.
~Barti84
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Jak na razie odpadła mi 1 uszczelka ze starości i mam membrany głośników do regeneracji
~Henio
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
progi termostat pasek osprzetu rolka alternatora silnik tylnich wycieraczek
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee III
12,2
17,6
~Robert
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Trochę dał mi popalić. Silnik i elektryka to bardzo słabe punkty Jeepa