Lista ocen Jeep Cherokee III (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Mało schowków nawet bardzo mało, a jak już się jakiś znajdzie to pomieści on zaledwie garstke przedmiotów. Krótka deska rozdzielcza może wydawać się śmieszna ale nie zabiera zbyt wiele miejsca w kabinie. Wszystkie przyciski na swoim miejscu, pod ręką. Nie ma problemu że coś jest za daleko. Jedynie sterowanie szybami mogłoby powędrować na drzwi, konsola środkowa nie jest odpowiednim miejscem
~Maciek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Brak oceny doskonałej wyłącznie ze względu na głośność przy dużych prędkościach jazdy na autostradach - ale jeep to nie samochód na takie drogi. Mam za sobą kilka bardzo długich podróży (powyżej 10 h godzin jazdy dziennie), które zniosłem bardzo dobrze - brak jakiegokolwiek bólu pleców, etc., co w innych samochodach często mi się zdarzało.
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Generalnie ok. Automat.otwieranie szyb na środkowym słupku - masakra. lusterka zmieniam niechcący kolanem... klimatyzacja ręczna - do tej pory się nie przyzwyczaiłem do rączki na słupku, aby pasażer trzymał się na nierównościach, trzeba się przyzwyczaić
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Trzeba się przyzwyczaić do sterowania szybami z centralnej konsoli. Poza tym wszystko pod ręką. Pełna regulacja siedzenia plus kierownica i lusterka pozwalają wygodnie prowadzić nawet wysokiej osobie.
~Artur
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Wszystko na miejscu.Mały bagażnik ale po złożeniu tylnych siedzeń to już dostawczak jest wyższy niż osobowe kombi i można przewoźić wysokie przedmioty.
~holbi
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Trochę ciasny. Mały bagażnik ze względu na butlę LPG 70l. Mam 2 małych dzieci i czasem ciężko się ze wszystkim pomieścić.
~Robert
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Prosta deska. Brak jakich kol-wiek półek na drobiazgi a jedyny schowek przed pasażerem ledwo mieści Wyborową 0,5L :-) i nic wiecej...
~bialy122
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
wszystko jest idealne i blisko a gdy ma się jeszcze do tego kierownice wielofunkcyjną to bardzo pomaga.
~adamski10
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Bardzo blado wychodzi temat schowków..jest ciasno,jedynie środkowy schowek coś zmieści.
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Ogólnie ok, choć dziwne wydaje się umieszczenie wyłącznika klimy i ogrzewania w 1 pokrętle