Lista ocen Jeep Cherokee III (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Nie jest to samochód oszczędny, duża masa i pojemność silnika robi swoje. Jak chcecie oszczędne autko kupcie sobie Pandę, Yarisa albo inne .... nie powiem co. W tym samochodzie w dużo większym stopniu, jak innych autkach kluczowe znaczenie ma styl jazdy. Ceny przeglądów w ASO porównywalne do innych marek samochodów. Jak koszty są dla Ciebie najważniejsze to lepiej od razu kup Skode Oktavie z LPG i nie zawracaj sobie głowy samochodem dla...
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
No tu niestety V6 3,7 L i marka Jeep robią swoje. Nie wiem jakim cudem ludzie piszą że osiągają średnie spalanie w 3,7 na poziomie 13 litrów. Dla mnie zejście poniżej 16 jest cudem, moja żona osiąga 15. W trasie 12-13 l jest dobrym wynikiem. Spalanie gazu kształtuje się następująco: Średnie spalanie 21 l/100 km, trasa 17 l /100km, miasto 24 l /100 km. Do ASO nie ma co zaglądać bo u nich wymiana filtra powietrza trwa 2 h i kosztuje 300 zł. Na...
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
To nie jest samochód dla oszczędnych. Katalogowe wartości spalania zwłaszcza w mieście to propaganda. Na trasie przy prędkości autostradowej raczej też nie jest zbyt ekonomiczny, natomiast jazda w okolicach 90-110 km/h pozwala zejść do 8l/100km. Chcesz jeździć tanio, nie kupuj Jeppa. Relatywnie tanie zamienniki części zamiennych.
~bialy122
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Napiszę co wymieniłem w ostatnim czasie i dodam ze auta nie miałem nowego z salonu. Najświeższe wymiany ( ceny wraz z robocizną) to górny wahacz 360 zł regeneracja wtrysków 1600 zł sprzęgło 1100 zł, wymiana paska rozrządu grosze po znajomości :D
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
paliwo średnio 14,5l, w trasie jak się spieszę i pojawia się na liczniku 160, do tego trzeba hamować i znowu przyspieszać to ponad 17. ale na upartego przejechałem Wrocław Warszawa 9,6 Wizyta w serwisie co 12-15tys km to zwykle ponad 1500zł
~adamski10
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Koszty części nie małe,braki tańszych zamienników,choć na tle innych nie jest tragicznie. Droga wymiana rozrządu wraz z pompą wody,drogie sprzęgło w porównaniu z popularnymi modelami at.
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Drogi w utrzymaniu i naprawach.Service Jeepa w Lublinie to zupełna porażka i przypadkowi ludzie.210 zł/h.Ostatnio za tą kwotę zepsuli mi czujnik ABS. Nie mam do nich żadnego zaufania.Podobnie mówią znajomi.
~Bum.
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Niestety trochę \"żre\" Przy trasie autostradą Szczecin - Świnoujście spalanie około 9l/100 km. przy jeździe około 100km/h. W mieście około 10-11l. Trochę dużo jak na silnik 2.5...
~Wootoja
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Naprawy dość sporadyczne, eksploatacyjne, więc i kasy niewiele. Po zagazowaniu na spalanie nie zwracam uwagi ;-)
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee III
12,2
17,6
~Henio
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
czesci drogie nawet zamienniki koszty napraw tak samo jak mechanik zobaczy ze to jeep