Lista ocen Jeep Cherokee III (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Sprawdzając ile auto pojedzie na rezerwie (udało się 150km do zatrzymania samochodu przy spalaniu ok 10l/100) zepsułem alternator, gdyż dolałem potem tylko 5l paliwa - trzeba 10l wlewać przy ok 150tys km przejechanych pompa wodna do wymiany przy ok 200tys wymiana przepalonej rury wydechowej przy 280tys km - chłodnica wymieniona - pękła
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Po 11 latach zgniła miska olejowa silnika (1200 zł), konieczna regeneracja "bumerangu", czujnik ciśnienia oleju wariował, chłodnica intercoolera i podstawa filtra oleju też wymagały wymiany. To nie jest auto dla studenta.
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Po sprowadzeniu samochodu z Niemiec podczas pierwszego wyjazdu w teren pękł mi przedni most. Jak się później okazało był już uszkodzony przez uderzenie w coś naprawde twardego (głaz, krawężnik). Więcej nic się nie stało.
~alfabe
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Wymiana układu chłodzenia, pompa wody wraz z przewodami i chłodnica która przy zakupie była pęknięta i klejona. Koszt 640 zł + przesyłki.
~Marcin gg3125552
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
nie było dotont usterek a auto dosyć przejechało bo koło 50 tyś przez pół roku no i jezdziło dużo po terenie bo mieszkam na wsi gdzie teren jest górzysty
~Radek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Nic, to znaczy rozwaliłem silnik wjeżdzając do za głębokiej rzeki na Ukrainie, ale ciężko przypisywać tą usterkę jeepowi.
~Henio
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Grrzał sie w korkach ale to raczej niewyrabiała pompa wody obiegu robic pozniej sprzedałem znajomemu i smiga chłop
~bialy122
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
jak dotąd zadnej powanej usterki nie miałem poza tym że silnik nie równo pracował.
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Swożeń wachacza dolnego przód Komputer Immobilizer Turbina Wtryskiwacze
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee III
12,2
17,6
~adamski10
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Poważne usterki na razie na szczęście mnie ominęły.