Lista ocen Jeep Cherokee III (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Jeep nie jest zwykłym samochodem typu fiacik, skoda, etc. Jest to duże auto terenowe, które musi kosztować. Jednocześnie jest to samochód bardzo długowieczny, czego nie da się powiedzieć o większości samochodów. Z pewnością JEEP odwdzięczy się swoją niezawodnością, długowiecznością i frajdą jeżdżenia - szczególnie zimą po zaśnieżonych polskich drogach.
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Wersja europejska jest znacznie lepiej wykonana i bogaciej wyposażona niż ta z USA. Nie jest to jednak samochód bezobsługowy. Jeśli trafi się w miarę zadbany egzemplarz to warto. Niemniej przy zakupie warto mieć odłożone parę tysięcy na "pakiet startowy" (rozrząd, hamulce, płyny, oleje).
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Nowy kosztował w 2003 roku 154 tys.Problemy były z nim od początku.Auto jest dobrze skonstruowane ale wykonane przeciętnie.Samochód terenowy powinien być mniej awaryjny.Dwukrotnie musiałem korzystać z lawety. Raz spalił się immobilizer a drugi- komputer.
~Bum.
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
No to tak.. my daliśmy za naszego jeep\'a około 30.000 tyś. ale mamy w limited edition wraz z DVD, wysuwanym radiem z nawigacją, podgrzewanymi skórzanymi siedzeniami i innymi dodatkami, więc chyba nie jest tak źle.
~bialy122
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
mój kojot wyniósł mnie ok 20 koła więc tak. Jakość jak na 2002 rok super skóry klima radio cd i magnetofon (kto ma jeszcze kasety):D i do tego 4x4 załączane z auta.
~adamski10
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Obecnie te auta używane nie są zbyt drogie,jeśli uda się trafić zadbany egzemplarz w którym właściciel dbał o wymiany i dołożył trochę kasy na bieżąco można być zadowolonym.
~Artur
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Autoryzowany serwis wiadomo: golą jak i na czym się da .Na szczęście jest parę firm w internecie które importują wszystkie części z USA i Kanady za małe pieniądze.
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Czasami coś zaskrzypi jak to w plastikach ale nie ma co narzekać. Nie psuje się, nie ma żadnych niespodzianek na drodze.
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
na początku wydawał mi się trochę za drogi, ale po latach wiem, że wart był swojej ceny

Usterki Jeep Cherokee III

Jeep Cherokee III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin gg3125552
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
ten rocznik co mój w full wersji 2003r (koniec roku) stan idealny można kupić w niemczech za 15 tyś euro