Lista ocen Jeep Cherokee III (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
W warunkach pogorszonej przyczepności (śnieg, deszcz) ma tendencję do zarzucania tyłu - stąd na każdej nawierzchni prócz suchego asfaltu najlepiej jeździć w trybie 4x4 - wtedy idzie jak mucha po stole. Ogólnie układ jezdny jest fantastyczny - szczególnie na nasze drogi.
~alfabe
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Jak to w prawdziwej terenówce ładny asfalt płynie, niestety na koleinach pływa. Szerokie i wysokie opony dają znać, ale i tak w zimę można się poczuć extra jak inni stoją a ja jadę i jadę.
~Artur 87
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Przez pierwsze kilka tygodni ciężko było trafić w drogę, ale w miarę upływu czasu prowadził się coraz lepiej. Kwestia wprawy i zrozumienia że jest to SUV a nie rajdówka która trzyma się drogi jak przyklejona
~holbi
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Mały czołg - rzadko się zdarza że gdzieś nie dojadę. Zdarzało mi się wyciągać na holu osobówki pod górę po śniegu bo one nie mogły wyjechać, a ja wyjeżdżałem jeszcze z nimi na holu :D
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Mały promień skrętu to zaleta. Twarde zawieszenie to może być dla niektórych wada. Pokonywanie zakrętów nawet z zapiętym 4x4 raczej z rozwagą, to w końcu SUV. Dramatu jednak nie ma.
~Radek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Nie jest źle. Oczywięcie należy pamiętać, że auto ma z tyłu sztywną oś, która podskakuje. Auto nie prowadzi się jak osobówka. Koła mogły by być większe.
~Robert
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
W miarę komfortowy, trochę tył podskakuje. Połyka wszystkie dziury w mieście, w terenie jak by go troszkę podnieść daje sobie radę. Bardzo dobry skręt kół.
~Bum.
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Autem jeździ się bardzo dobrze, szczególnie po nieutwardzonych powierzchniach. Po polnych, trudnych do przejazdu drogach autko spisuje się bardzo dobrze.
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
To terenówka na ramie ze sztywnym tylnym mostem,nie może więc prowadzić się jak suv z zawieszeniem niezależnym, ale prowadzi się pewnie do 140 km/h
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee III
12,2
17,6
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
twardy jak na Jeepa przystało. w terenie bardzo trudnym gdzie wyciągarka by już się przydała nie jeżdżę ale w lasach i na polach doskonały.