Oceny Jeep Cherokee V

Silniki Diesla Jeep Cherokee V

Najnowsze oceny Jeep Cherokee V

~reality
Jeep Cherokee V
nie jestem właścicielem Jeepa Cherokee, po prostu miałem okazję go pooglądać i się nim przejechać... super właściwości terenowe, auto śliczne (tył skopiowany z poprzedniego Outlandera, przód skopiowany z obecnego C4 Picasso)... na trasie nie powala - czuć że to terenówka - trochę buja na zakrętach - nie umywa się w prowadzeniu po trasie np. do Subaru XV, które też testowałem... porażką w Jeepie sa jednak silniki - a szczególnie ich pojemności...
~Mariusz
Jeep Cherokee V
Auto bardzo dobrze wyposażone w wersji Limited, bardzo dobry silnik skrzynia nie jest tak dopracowana jak w Volkswagenie ale 9 biegów robi wrażenie szczególnie na trasie wykończenie nie jest może tak perfekcyjne jak w Audi czy Volkswagenie ale to tylko drobne szczegóły, przy bardzo bogatym wyposażeniu w wersji Limited bije auta Niemieckie na głowę komfortem i przyjemnością z jazdy naprawdę ten mariaż Włosko-Amerykański w tym samochodzie działa
~Mario
Jeep Cherokee V
Sprytne autko ciche i jak na właściwości jezne mało pali
~Oklin
Terenowy 2.4 177KM 130kW
Jeep Cherokee V
W moim jest automat, ale nie było w opcji do wyboru
~WW
Jeep Cherokee V
SUV godny plecenia, komfortowy i oszczędny, nietuzinkowy wygląd, bardzo dobre wyposażenie (wersja LIMITED)
~Przemysław Greczka
Jeep Cherokee V
widoczność słaba światła halogenowe b.słabe dwa razy na lawecie z powodu skrzyni biegów
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee V
10,3
~Maciek_156
Jeep Cherokee V
Szukałem wygodnego i dobrze wyposażonego samochodu - ten znakomicie spełnia te warunki
~D. Szymanek
Jeep Cherokee V
Mały przebieg, ale już mogę powiedzieć, ze jestem dumny z tego auta. Komfortowe, oszczędne pomimo 6V, świetnie wyposażone, z czuciem rasowości Jeepa.
~melis
Jeep Cherokee V
jako całość dobrze aczkolwiek jakość wykończenia nie powala wentylowane fotele i skora ok ale plastiki troche jak w autach z lat 90 (sczególnie te kolo lewarka skrzyni aut.)
~Kokolinia