Oceny Jeep Compass II SUV 2.0 MJD 170KM 125kW 2017-2020

Jeep Compass II SUV 2.0 MJD 170KM 125kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Compass II SUV 2.0 MJD 170KM 125kW 2017-2020

~Karolina
SUV 2.0 MJD 170KM 125kW
Świetny model, uważam, że bardzo dobry był to zakup, kupiłabym ponownie, szczególnie, że nowe wersje są po części hybrydami - krok w przyszłość. Samochód praktycznie niezawodny, oczywiście z małymi mankamentami, ale nie ma samochodu idealnego. Polecam.
~Karolina
~Bogdan
SUV 2.0 MJD 170KM 125kW
Uważam, że jest to, jak do tej pory jeden z najlepszych samochodów, jakimi jeździłem, być może ustępuje nowemu Audi Q5, ale to jest przeskok w klasie, więc jest to zrozumiałe. W swojej klasie i cenie jeden z najlepszych wyborów, każdy samochód ma plusy i minusy, ale tutaj ten balans jest zdecydowanie na plus. Polecam z pełnym przekonaniem, sporym przebiegiem i użytkowaniem samochodu na co dzień w różnych warunkach i sytuacjach - jest...
~Sebastian
SUV 2.0 MJD 170KM 125kW
Petarda, czasem elektronika potrafi spłatać figla, ale generalnie auto genialne.
3,5
~Shery
SUV 2.0 MJD 170KM 125kW
Szarpie przy każdej zmianie biegów, mam porównanie do Jeepa Renegade w wersji benzynowej i tam jest to minimalne, w tym przypadku to porażka na całej linii, ponieważ przy spokojnej jeździe zmiana biegów potrafi znacznie obniżyć prędkość, a wydaje się, że ta skrzynia do mocy jest idealna to jednak tylko mylne złudzenie. (Skrzynia biegów)
Jeep Compass II SUV