Ocena kierowcy - Jeep Compass II SUV

Karolina, 2 lata temu
Silnik 2.0 MJD 170KM 125kW
Rok produkcji 2018
Jeep Compass II SUV 2.0 MJD 170KM 125kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Świetnie hamuje, asystenci pomagają!
Zawieszenie : Bardzo komfortowe, pływające.
Inne : Świetnie asystenci, w tym parkowanie automatyczne czy aktywny tempomat, jedynie kontrolujemy kierunek jazdy, prawie, jak Tesla ;D
Inne
Świetny model, uważam, że bardzo dobry był to zakup, kupiłabym ponownie, szczególnie, że nowe wersje są po części hybrydami - krok w przyszłość. Samochód praktycznie niezawodny, oczywiście z małymi mankamentami, ale nie ma samochodu idealnego. Polecam.
Czasem potrafi być głośniejszy, niż byśmy przewidywali, ale to w końcu diesel, więc jest to normalna sprawa.
Bezproblemowa skrzynia biegów, z mojej perspektywy działa wszystko komfortowo. Kilka razy w ciągu 160 tys km! zdarzyło mi się, że potrzebował sekundę się zastanowić, co od niego wymagam, ale to mały mankament.
Samochód jest przyjemny do prowadzenia na trasie, w mieście, jak również w terenie. W każdych warunkach się odnajduje.
Lakier wystarczająco gruby, nie widzę rys, być może również za sprawą koloru.
Jestem dużą kobietą i do szerszych słupków z przodu musiałam się przyzwyczaić, jednakże systemy martwego pola, pasa ruchu i inne załatwiają sprawę.
Samochód zgrabny, wygodny.
Samochód nagrzewa się szybko, również dzięki ogrzewaniu postojowemu możemy wejść do ciepłego auta, kierownica jest przyjemna w dotyku już po minucie, fotele tak samo błyskawicznie. Pamiętajmy, że to jest diesel, więc silnik potrzebuje chwili, aby się ogrzał w ziemie.
Dla kierowcy super, fotele bardzo wygodne, pasażerowie nigdy nie narzekali, jednak bagażnik mógłby być większy.
Do prędkości 140km/h jest w porządku, powyżej robi się głośniej, również ze względu na gabaryty i masę samochodu.
Przeglądy okresowe i drobne usterki. Standardowa obsługa samochodu plus drobne usterki elektroniczne od czasu do czasu, ale obecnie to norma.
Moim zdaniem bomba!
Drobne usterki elektroniczne od czasu do czasu, ale obecnie to norma.
Jedynie po 4 latach wymieniony był GWARANCYJNIE alternator, wiec uważam, że wszystko w porządku.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MJD 170KM 125kW [l/100km]

6,7